Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN ERRE MÉG MEGOLDÁS?

Figyelt kérdés
Valaki van fent még? Nagy bajban vagyok, vissza kell szereznem azt az embert, aki a világot jelenti!!! Kérlek segítsetek!
2011. szept. 29. 01:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
pénz
2011. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Ne írj, ha nem tudsz értelmeset köszi, fáj így is minden, semmi kedvem a "humorodhoz"!

2011. szept. 29. 01:22
 3/25 anonim ***** válasza:
Túl későn írtad ki a kérdést.
2011. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Soha nincs késő!!
2011. szept. 29. 01:24
 5/25 anonim ***** válasza:
Megoldás mindig van... az, hogy a megoldás tetszik e neked vagy sem, az már más kérdés...
2011. szept. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

mégis, hogy tudnánk segíteni? "visszaszerezni" ? a te tulajdonod volt és ellopták? :((

írjál neki szép levelet, mint Tatjana Anyeginnek

2011. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A tulajdonom...de érdekes, h ezt írtad.. Tudod, tudjátok, mindig azt hittem, ki akar sajátítani, és közben meg csak velem szeretett volna lenni... Mondta, h szeret. és azt mondta, h TALÁN találkozunk ma!!!! Nem gyerekek vagyunk már, közös életet terveztünk, két hete is még a közelgő esküvőnkről és a babánkról beszélgettünk, akire annyira vártunk már, hogy megfoganjon!!! És most állítólag van vkije... Régóta hajtotta a csaj, és most kihasználva, h külön mentünk -a sok rosszindulatú és irigy ember miatt-. És nekem szükségem van rá! Csak rá! 26 éves múltam, nem vagyok gyerek, de ennyire padlón még soha de soha nem voltam. Biztos jön most a kérdés, h miért vártam eddig. Féltem, nem volt bátorságom, pedig mondta, h múlthéten jöttek csak össze... Tehát ha félre tudom tenni a büszkeségemet, akkor most nem itt lennék, hanem mellette aludnék nyugodtan, és közben hallgatni a szuszogását, a horkolását, és érezni az illatát, és ha felriadok, vagy csak kinyitom a szemem, akkor azt az embert látom, akit két éve megláttam, és első látásra beleszerettem. Egy év viharos, de annál szenvedélyesebb, őszintébb és boldogab kapcsolat van mögöttünk, és tényleg közös jövőt terveztünk.
2011. szept. 29. 01:40
 8/25 anonim ***** válasza:
levél? talán még nem késő
2011. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
01.47-es, küldhetek privit?
2011. szept. 29. 01:50
 10/25 anonim ***** válasza:
küldjél
2011. szept. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!