Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN ERRE MÉG MEGOLDÁS?

Figyelt kérdés
Valaki van fent még? Nagy bajban vagyok, vissza kell szereznem azt az embert, aki a világot jelenti!!! Kérlek segítsetek!
2011. szept. 29. 01:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
elment a privi....
2011. szept. 29. 01:54
 13/25 anonim ***** válasza:
Írd majd meg,hogy mi lett.
2011. szept. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
sztem is pénz...
2011. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező ma 01:54 -nem érkezett meg, tegnap nem működött a freemailem :(

hogy ilyen gyorsan jár azzal, aki kullogott már utána- gyanús, hogy csak önvígasztalásként teszi,

(pótcselekvés, ami nem helyes), de ha tudja, hogy te szenvedsz a hiányától, hogy szereted, csak az összezavarodott lelkedből nem láttál ki, akkor van remény

2011. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szeret. Mondta. Ma hívtam, közben sétáltam arra, ahol dolgozik, és úgy beszélgettünk, hogy közben látott. Nevettünk, sírtam, ő sóhajtozott, és mikor mondtam, h szeretem, akkor kérdeztem (mert közben sóhajtozott nagyon és fogta a fejét, úgy, ahogy szokta ilyenkor), hogy te is szeretsz engem, az volt rá a válasz, hogy tudod nem??? mondom tudom, és erre mondta, hogy mindenkinél jobban.
2011. szept. 29. 14:09
 18/25 anonim ***** válasza:
De te most terhes vagy? (komolyan)
2011. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

na,látod, Kérdező, happy end lesz ebből :)))

http://www.youtube.com/watch?v=wxMeu34o_jQ&feature=related

2011. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Bárcsak igazad lenne!!!

Találkoztunk este, elmentem elé, ölelt, puszilt, csókolt, simogatott, és mondta, hogy engem szeret, de adjak neki időt, össze van zavarodva!

Ezzel nem is lenne gond, de a csaj ma ott fog nála aludni! Nem tudom, hogy vészelem át az éjszakát majd, azzal a tudattal a fejemben, hogy más fekszik az ágyunkban!!! Iszonyat ez az egész!

Én mondtam neki, hogy ha ő úgy érzi, hogy boldog tudna lenni mellette, én elengedem, csak legyen boldog, de a szívem az darabokban van.

Az, hogy terhes vagyok-e, nem tudom, kéne csinálni egy tesztet, de rohadtul félek! :(

2011. szept. 30. 02:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!