Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem, hogy a szexen kivűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem, hogy a szexen kivűl másra nem jók a nők szerintetek jogossak az érveim? :D

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit elgondolkodtam ezen a kérdésen, hogy tényleg mi is jó a nőkbe. És okés, hogy lelki értékek meg stb. Mert tényleg vannak normális nők, törödőek, akik sokat oda adnak a dolgokba. Sőt vannak olyanok is akik perfektnek tűnnek. Igaz nem jött még ez az igazi lehet azért mondom ezt. De kicsit jobban oda figyeltem a nőknél való tagozódásra. És tényleg észre vehető, hogy csak becsvágyból vannak az emberrel, ha kell nekik valami vagy, ha haszon kell. És már most komolyan mondom az embernek sül a pofája, ha udvarolnia kell.:dsőt még kedve sincs az egészhez mert nem érik meg már annyira a nők. Persze mindig vannak kivételek de már nagyon kevés!!.

Tehát jönnek , ha akarnak és ezzel már alapból értéküket veszítik. Ha kitálalja magát az ember nekik akkor okés, hogy 1 évig vagy több kussba vannak, de aztán az ember ellen fordítják. A baráti körön belül, ha van egy hisztis lány az egyből széthúzásokat, viszályokat generál. És nem tudom igazából a jövőmet nem tudom elképzelni úgy, hogy feleségem van vagy családom. Mert egész egyszerűen számomra 1 érték van a nőkbe már. Okés van sok pozítiv dolog is, hogy nem vagy magányos, valaki figyel rád melletted áll. És tényleg én is simán szerelembe eshetek. De észre vettem azt ,hogy aki igazán szerelmes már az se igazán boldog, hanem inkább pánik beteg, hogy jajj mi lesz ha elveszítem stb...igazából nekem néha nő undorom van.:D:D. Mert nem tudom olyan közel vagyunk egymáshoz de mégis távol.:S. Mindig cinikussan fordulunk egymáshoz csak akkor nem, ha valami haszon van. Ha egy lány észre veszi, hogy kellesz neki vagy a szemédbe értékes akkor egyből el kezd lenézni. Ezt se értem és,ha úgy áll az ember a nőkhöz, hogy csak a szex vagy tényleg teljes mértékben szarik rájuk csak akkor jönnének. De akkor meg érték veszítés..stb...tehát tényleg 2 oldalú szerelem is csak akkor jöhet létre, hogy szex. Szóval szerintem a nők tényleg csak arra jók.:S


2011. szept. 19. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nő vagyok. Gondolom, egyértelmű. :)))
2011. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
Nő vagy és álmodozó. Túl sok romantikus filmet néztél. Hány éves vagy drága? Azért aranyos.
2011. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:

ma 00:20

33 éves vagyok, drága, és utálom a romantikus filmeket. XDD

2011. szept. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
Van párod?
2011. szept. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
Igen, van férjem.
2011. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
És nektek jó a kapcsolatotok? Nagy a szerelem? Mióta ismeritek egymást? Megcsaltátok már egymást? Van gyereketek? Kinek mi a munkája? Gyakran szexeltek? Hol laktok?
2011. szept. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

Három éve élünk együtt, ilyen távlatból persze, hogy nagy a szerelem. Gyerek nincs, ő egy gyárban dolgozik én irodán voltam, sajna nemrég veszítettem el a munkám, most keresgélek másikat, gyerek nincs, a közeljövőben tervezünk. Nemcsak egymás szerelmei, hanem egymás családja és a legjobb barátai is vagyunk. A szexuális életem nem tartozik nyilvános fórumra, de elhiheted, nincs vele gond. Ennyi infó bőven túl sok is, a többi nem tartozik a tárgyhoz, nem is értem, ez miért érdekes?

Ja és nem csaltuk meg egymást.

2011. szept. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat. Párod hány éves? Nem nyomasztó a pénzügyi helyzetetek?
2011. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónappal fiatalabb nálam, úgyhogy még 32. Dehogynem nyomasztó, de azért még megvagyunk. Nincsenek hatalmas igényeink: legyen hol laknunk, mivel fűtenünk, meg ilyesmi. A lényeg, hogy együtt legyünk. Mindketten sok nagy csalódás után találtunk egymásra.
2011. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Na, ennyit rólunk. Most már megyünk aludni. Jó éjt! :)
2011. szept. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!