Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem, hogy a szexen kivűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem, hogy a szexen kivűl másra nem jók a nők szerintetek jogossak az érveim? :D

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit elgondolkodtam ezen a kérdésen, hogy tényleg mi is jó a nőkbe. És okés, hogy lelki értékek meg stb. Mert tényleg vannak normális nők, törödőek, akik sokat oda adnak a dolgokba. Sőt vannak olyanok is akik perfektnek tűnnek. Igaz nem jött még ez az igazi lehet azért mondom ezt. De kicsit jobban oda figyeltem a nőknél való tagozódásra. És tényleg észre vehető, hogy csak becsvágyból vannak az emberrel, ha kell nekik valami vagy, ha haszon kell. És már most komolyan mondom az embernek sül a pofája, ha udvarolnia kell.:dsőt még kedve sincs az egészhez mert nem érik meg már annyira a nők. Persze mindig vannak kivételek de már nagyon kevés!!.

Tehát jönnek , ha akarnak és ezzel már alapból értéküket veszítik. Ha kitálalja magát az ember nekik akkor okés, hogy 1 évig vagy több kussba vannak, de aztán az ember ellen fordítják. A baráti körön belül, ha van egy hisztis lány az egyből széthúzásokat, viszályokat generál. És nem tudom igazából a jövőmet nem tudom elképzelni úgy, hogy feleségem van vagy családom. Mert egész egyszerűen számomra 1 érték van a nőkbe már. Okés van sok pozítiv dolog is, hogy nem vagy magányos, valaki figyel rád melletted áll. És tényleg én is simán szerelembe eshetek. De észre vettem azt ,hogy aki igazán szerelmes már az se igazán boldog, hanem inkább pánik beteg, hogy jajj mi lesz ha elveszítem stb...igazából nekem néha nő undorom van.:D:D. Mert nem tudom olyan közel vagyunk egymáshoz de mégis távol.:S. Mindig cinikussan fordulunk egymáshoz csak akkor nem, ha valami haszon van. Ha egy lány észre veszi, hogy kellesz neki vagy a szemédbe értékes akkor egyből el kezd lenézni. Ezt se értem és,ha úgy áll az ember a nőkhöz, hogy csak a szex vagy tényleg teljes mértékben szarik rájuk csak akkor jönnének. De akkor meg érték veszítés..stb...tehát tényleg 2 oldalú szerelem is csak akkor jöhet létre, hogy szex. Szóval szerintem a nők tényleg csak arra jók.:S


2011. szept. 19. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:

*ha udvarolnia kell.:dsőt még kedve sincs az egészhez mert nem érik meg már annyira a nők.


Akkor ne csináld!!! Senki nem kényszerít, szabad ember vagy, szabad akarattal.

Aki olyat csinál, ami nem éri meg neki, az vagy mazohista, vagy szimplán hülye.


*De észre vettem azt ,hogy aki igazán szerelmes már az se igazán boldog, hanem inkább pánik beteg, hogy jajj mi lesz ha elveszítem


Nem sokat tudsz a szerelemről, ha ezt hiszed. Amit leírtál, az nem szerelem, hanem rögeszme és társfüggőség. Köze nincs a szerelemhez.


*ha úgy áll az ember a nőkhöz, hogy csak a szex vagy tényleg teljes mértékben szarik rájuk csak akkor jönnének.


De azok olyanok is. Ahogy azok a férfiak se különbek, akik a szex miatt vannak a nővel. Tehát kvittek vagytok, sokat ne várj. Ez sem szerelem, csak szükségletkielégítés.


Hallgatom, hogy egy normális nőnek mit tudnál adni.

Mert ők egyébként léteznek, de arról senki nem tehet, csak egyedül te magad, hogy mindig rosszul választasz.

2011. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:

Miért? Ha most azt mondjuk, hogy nem jogosak, akkor megváltozik a véleményed? Gondolom nem. Akkor meg minek kérdezed?

A férjemnek biztos nem csak arra vagyok jó, különben nem maradtunk volna egymás mellett.

De biztos sokan vannak, akik osztják a véleményed. Nekik csak arra jók a nők.

2011. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de fordulj pszichológushoz...

hogy lehet valaki(és főleg egy férfi) enyire kapcsolatfüggő?

szerinted más nem is létezik a világon csak a szerelem és a sex?

nem minden nő egyforma, és a férfiaknak is néha csupa rosz tulajdonságaik vannak, de ha nem úgy közelítenél minden nő nemű egyedhez, hogy ő lesz a feleséged, és 6 gyereket akarsz tőle, talán látnád hogy havernak legalább anyira jók, mint a férfiak...

2011. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
És ugyanígy van manapság a férfiakkal, mert ami régen érték volt bennük, ma már nem igazán található meg. Szóval nem kell leírni a női nemet, a férfi nem se jobb...szerencsére vannak kivételek, azokat kell észrevenni. Ha nekem van egy fajta kisugárzásom és nyitott vagyok, akkor megtalálom mindig, akit keresek. Akit először leír az ember, de amint egyre jobban megismeri, azt mondja, jé hát ez olyan, akit én keresek. Tehát lehet nyomni már megint ezt az önsajnáltató dumát, de így tényleg csak ilyen nőkkel fogsz összeakadni, amilyeneket leírsz. És erre mondod azt, h ez a te formád. Nem, ez nem a te formád, hanem csak ennyire vagy képes.
2011. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:

Még az jutott az eszembe, hogy szerinted a férfiak mire jók? mert hogy belőlük is van többfajta. Az aki rendszeresen kihasználja eldobja a nőket, az aki csak szexre tartja a nőket, közben meg össze vissza hazudgál neki de a szemébe azt mondja szeretlek, aztán meg kiderül, hogy a háta mögött még vagy 3 másik nővel kavargatott, vagy az amelyik a kapcsolatban állandóan hazudozik de ő maga nem meri bevallani, hogy igen egy szemét állat, esetleg az aki hazajön és semmit nem csinál csak követeli a vacsorát , fingik, meg a tv előtt gubbaszt idióta sorozatokat nézve, vagy az aki várja a bomba nőt de ő maga semmit nem tesz azért pl külsőleg, hogy legyen is bombanője... Szóval ne feledkezzünk meg a másik oldalról sem!

Minden embernél vannak különb féle csoportok, jók és rosszak. Olyanok akikkel szívesen ismerkednénk, és olyanok is akikkel egyáltalán nem szeretnénk megismerkedni.Ezt nem lehet csak nemekre osztani, mert EMBEREK vagyunk. És egyéntől függ, hogy ki milyen és nem az határozza meg, hogy milyenek vagyunk mert én nő vagy te meg férfi . Vagy is a nemek harca' már megint egy nagy baromság. Te így érzed, azon kívűl még millió ember érzi ugyanezt, a másikkal szemben. Igen, ember! Mint látod. Emberfüggő minden.

2011. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:

B*szd meg magad te suttyó...mert ti férfiak mire vagytok jók?

felcsináltok sok nőt és otthagyjátok, mi meg ezeket tűrjük :/

akkora gyökér vagy:/...ezentúl remélem hogy egyedül fogsz dugni magaddal te paraszt :/

2011. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok:

A felsorolásból még az olyan "férfiakat" is kihagytam akik amúgy képesek voltak a terhes feleségüket megcsalni egy másik nővel, vagy igen akik otthagyják a feleségüket egy fiatalabb nőért, vagy akik nem fizetnek gyerek tartást és lelépnek inkább tudomást sem szerezve arról, hogy vajon mi lehet a gyerekével, aki soha életében nem látott még, és stb..

Ezernyi példa van, igen nőkre is, (sokszor hasonlóakat) tehát ezért is írom, hogy nem mindig csak a nőket kell szidni. Nézz magadba is néha, vagy nézz olykor a férfi nembe, mert nem lehet mindig csak ujjal mutogatni.

2011. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
akit
2011. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
0%
Tudod egy terhes nő esztétikailag nem túl vonzó látvány és társ. Te talán szeretnéd ha a párod felszedne 20 kilót és állandóan érzelmi hullámvölgyeken menne keresztül pl. mindenért hisztizne? Nem hiszem !
2011. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:50


Ezt remélem csak viccnek szántad!:)

Mert ha nem, akkor neked nem való se feleség se gyerek. Hány éves vagy? ettől is függ. Lehet, hogy felnőtt vagy, de érettnek biztos nem mondanálak. Úgyhogy nem is magyarázkodok ezzel kapcsolatban, mert a pici kis agyad azt nem tudná feldolgozni érthetően.

2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!