Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem, hogy a szexen kivűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem, hogy a szexen kivűl másra nem jók a nők szerintetek jogossak az érveim? :D

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit elgondolkodtam ezen a kérdésen, hogy tényleg mi is jó a nőkbe. És okés, hogy lelki értékek meg stb. Mert tényleg vannak normális nők, törödőek, akik sokat oda adnak a dolgokba. Sőt vannak olyanok is akik perfektnek tűnnek. Igaz nem jött még ez az igazi lehet azért mondom ezt. De kicsit jobban oda figyeltem a nőknél való tagozódásra. És tényleg észre vehető, hogy csak becsvágyból vannak az emberrel, ha kell nekik valami vagy, ha haszon kell. És már most komolyan mondom az embernek sül a pofája, ha udvarolnia kell.:dsőt még kedve sincs az egészhez mert nem érik meg már annyira a nők. Persze mindig vannak kivételek de már nagyon kevés!!.

Tehát jönnek , ha akarnak és ezzel már alapból értéküket veszítik. Ha kitálalja magát az ember nekik akkor okés, hogy 1 évig vagy több kussba vannak, de aztán az ember ellen fordítják. A baráti körön belül, ha van egy hisztis lány az egyből széthúzásokat, viszályokat generál. És nem tudom igazából a jövőmet nem tudom elképzelni úgy, hogy feleségem van vagy családom. Mert egész egyszerűen számomra 1 érték van a nőkbe már. Okés van sok pozítiv dolog is, hogy nem vagy magányos, valaki figyel rád melletted áll. És tényleg én is simán szerelembe eshetek. De észre vettem azt ,hogy aki igazán szerelmes már az se igazán boldog, hanem inkább pánik beteg, hogy jajj mi lesz ha elveszítem stb...igazából nekem néha nő undorom van.:D:D. Mert nem tudom olyan közel vagyunk egymáshoz de mégis távol.:S. Mindig cinikussan fordulunk egymáshoz csak akkor nem, ha valami haszon van. Ha egy lány észre veszi, hogy kellesz neki vagy a szemédbe értékes akkor egyből el kezd lenézni. Ezt se értem és,ha úgy áll az ember a nőkhöz, hogy csak a szex vagy tényleg teljes mértékben szarik rájuk csak akkor jönnének. De akkor meg érték veszítés..stb...tehát tényleg 2 oldalú szerelem is csak akkor jöhet létre, hogy szex. Szóval szerintem a nők tényleg csak arra jók.:S


2011. szept. 19. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:

"A vélemény szubjektív, és az is amit gondolsz."


Igen, ebben egyetértek. Mindenki a saját gondolatait, érzéseit éli és mindenki a saját életéből tud példákat venni. Nem is lehet ráerőltetni a saját gondolatainkat a másikéra. Mindenki a tapasztalataiból építkezik.

A másik 84%-os voltam (17.05)

2011. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van a kérdezőnek, sok szenny nő van MAGYARORSZÁGON. De. A világban vannak olyan helyek, ahol találsz rendes nőket...Például...hmmm...izé...hagyjuk.:D
2011. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:

Úristen.

Már a világban kell keresgélni, hogy amit amúgy itt M.o-n is meg lehetne találni, máshol kell keresni?o.O

Tényleg hagyjuk inkább.:DD

2011. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

A mai 18-26 éves nők többsége párjára erőlteti gondolkodásmódját. Folyton változtatni akarnak rajta aszerint hogy hogyan éljen, viselkedjen mit egyen, milyen legyen a külseje, hol lehet szőrös, kivel beszélhet stb.

A férfiak pedig dugni akarnak. Persze a szerelem nagyban hozzájárul ahhoz, hogy a férfiak törik magukat miként tudnának jobban és jobban megfelelni párjuknak, de a szerelem az agyban fellépő kémiai egyensúlyzavar ami ugyanúgy torzítja az értékítéletet.

A férfiak nem változtak semmit 10.000 év alatt. Mindig dugni akartak minél több nővel. Most is ha meglát bármilyen lányt az úton vagy bárhol az a legelső gondolat ami átsuhan az agyán, hogy meg akarná-e dugni vagy sem. Nem az hogy milyen zenéket szeret vagy, hogy mit csinál szabadidejében.

Ezért nem kell csodálkozni azon, hogy manapság a kapcsolatok nagy része tönkremegy 3 év után. Azon, hogy egyre több a válás gyerek után vagy hogy a megcsalás főbenjáró bűn lett mert a nők saját értékeiket akarják viszont látni.

Tudod nagymamám azt mondta egyszer " nem érdekel megcsalt-e valaha vagy sem, mert nem is akarom tudni. Ő is csak férfi, hanem az számított, hogy mikor szükség volt rá mellettem volt". és lassan 50 éve házasok.

Most ha van egy megcsalás a férfi részéről akkor szemét mocsok r0hadék. De ismétlem mi nem változtunk semmit ezen a téren.

2011. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:Hát igen...magyarázod a bizonyítványt.

Kérdező:Ne várd,hogy sajnáljalak.Remélem sosem találkozunk.

2011. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
Nem csak a férfiak csalják meg a nőket. Fordítva is így van. Rib-ncok.
2011. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

"A mai 18-26 éves nők többsége párjára erőlteti gondolkodásmódját. "


Igen? Érdekes. Én ilyet ugyanígy tudok , csak férfiakról.


"A férfiak nem változtak semmit 10.000 év alatt. Mindig dugni akartak minél több nővel."


Ezzel tisztában voltam.

És miért írod úgy, mintha ez olyan jó dolog lenne?:)


"Ezért nem kell csodálkozni azon, hogy manapság a kapcsolatok nagy része tönkremegy 3 év után."


Ezen én sem csodálkozom. Mind két nem ludas ebben nem csak a nők.


"" nem érdekel megcsalt-e valaha vagy sem, mert nem is akarom tudni. Ő is csak férfi, hanem az számított, hogy mikor szükség volt rá mellettem volt""


Ilyen szempontból felesleges házasodni is meg gyereket szülni mert minek? Én olyan vagyok, hogy nem akarok olyan lenni aki boldog tudatlanságban él, csak mert elnézem, hogy ő férfi... Nyugodtan megcsalhat stb.. Én viszont ezt nem szeretem. Nem dugom homokba a fejemet.


"Most ha van egy megcsalás a férfi részéről akkor szemét mocsok r0hadék. De ismétlem mi nem változtunk semmit ezen a téren."


Ha egy nő megcsalja a párját arról mit mondanál? Az is ugyanúgy szem.t mo.c..sok roh@.dék a te szavaiddal élve.

Ezen nincs semmi. Nem kéne mindent a hülye evolúciós baromságokra fogni, hogy jaj benne van a természetben. Hagyjuk már ezeket. Akkor nem vagyunk többek állatoknál. De amúgy igen sokat változtak a férfiak is az évek során, nem csak a nők.

2011. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:

Ahogy 17:48 írja. Lehet magyarázni, hogy a férfiak vérében van a megcsalás, de az igazság az, hogy a nők is elég sokszor megcsalják a férfiakat. Nem sok különbség van ebben a két nem között. Talán annyi, hogy a nők többször érzelmi indíttatásból, a férfiak meg inkább csak futó kalandnak tekintve. De az eredmény ugyanaz.


Kicsit félve írom le, mert kb. olyan hatást fogok vele elérni, mintha a tudomány rovatba beírnám, hogy UFO-t láttam az este.... de egy férfi és egy nő nem kötelező érvénnyel csalják meg egymást. Adódhatnak flörtök, fantáziálgatások, de nem minden esetben jön létre testi, vagy akár lelki kapcsolat egy harmadikkal.

2011. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:
D::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD AZT VÁROM? HOGY SAJNÁLJANAK...te amúgy ezt olvasod?? miért is akarnám..én jól érzem magamat így. Én csak kíváncsi voltam , hogy több ember mit gondol...sajnáli ember...én csak nem látok a nők mögött olyan értékeket ami nem szexre vezethető és ennyi.
2011. szept. 19. 18:09
 40/75 anonim ***** válasza:
Megint nagymamámat hozom elő mikor megcsalásokról beszélgettem vele. Azt mondta : Ha meg is csalj valamikor nekem akkor sem fordult meg a fejemben ilyen soha mert nnő vagyok nem qrva. Manapság pedig ha a pasi megcsalja a párját akkor a nők visszaadják ...
2011. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!