Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem, hogy a szexen kivűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem, hogy a szexen kivűl másra nem jók a nők szerintetek jogossak az érveim? :D

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit elgondolkodtam ezen a kérdésen, hogy tényleg mi is jó a nőkbe. És okés, hogy lelki értékek meg stb. Mert tényleg vannak normális nők, törödőek, akik sokat oda adnak a dolgokba. Sőt vannak olyanok is akik perfektnek tűnnek. Igaz nem jött még ez az igazi lehet azért mondom ezt. De kicsit jobban oda figyeltem a nőknél való tagozódásra. És tényleg észre vehető, hogy csak becsvágyból vannak az emberrel, ha kell nekik valami vagy, ha haszon kell. És már most komolyan mondom az embernek sül a pofája, ha udvarolnia kell.:dsőt még kedve sincs az egészhez mert nem érik meg már annyira a nők. Persze mindig vannak kivételek de már nagyon kevés!!.

Tehát jönnek , ha akarnak és ezzel már alapból értéküket veszítik. Ha kitálalja magát az ember nekik akkor okés, hogy 1 évig vagy több kussba vannak, de aztán az ember ellen fordítják. A baráti körön belül, ha van egy hisztis lány az egyből széthúzásokat, viszályokat generál. És nem tudom igazából a jövőmet nem tudom elképzelni úgy, hogy feleségem van vagy családom. Mert egész egyszerűen számomra 1 érték van a nőkbe már. Okés van sok pozítiv dolog is, hogy nem vagy magányos, valaki figyel rád melletted áll. És tényleg én is simán szerelembe eshetek. De észre vettem azt ,hogy aki igazán szerelmes már az se igazán boldog, hanem inkább pánik beteg, hogy jajj mi lesz ha elveszítem stb...igazából nekem néha nő undorom van.:D:D. Mert nem tudom olyan közel vagyunk egymáshoz de mégis távol.:S. Mindig cinikussan fordulunk egymáshoz csak akkor nem, ha valami haszon van. Ha egy lány észre veszi, hogy kellesz neki vagy a szemédbe értékes akkor egyből el kezd lenézni. Ezt se értem és,ha úgy áll az ember a nőkhöz, hogy csak a szex vagy tényleg teljes mértékben szarik rájuk csak akkor jönnének. De akkor meg érték veszítés..stb...tehát tényleg 2 oldalú szerelem is csak akkor jöhet létre, hogy szex. Szóval szerintem a nők tényleg csak arra jók.:S


2011. szept. 19. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
*csalt *nő
2011. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
Az én mindkét nagymamám agyon is csapták volna a nagypapákat, ha megcsalják őket. :D Mégis szép és boldog életet életek le együtt. Pont ők és a szüleim (akik szintén boldog házasságban élnek) tanítottak arra, hogy ennek nem feltétlenül kell így lennie. Ezért mondtam én még valahol egy előző hsz-emben, hogy ki így, ki úgy. A saját életünket, tapasztalatainkat, gondolatainkat nem szabad a másokéra vetíteni, mert nem biztos, hogy ami nálunk egy bizonyos módon működik, az másoknál is.
2011. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:

"Manapság pedig ha a pasi megcsalja a párját akkor a nők visszaadják ..."


Jogos nem?

Mert szerintem az. Miért a pasi megtehet mindent egy kapcsolatban akármikor megcsalhatja a nő meg nem csinálhat semmit ezek után? Miért? Mit várjon el egy olyan férfitól aki megcsalja őt? Miért ne tehetné meg ezek után, hogy ő is megcsalósdit játszik?:)

2011. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
Bár én úgy vagyok vele, hogy akkor inkább szakítok mintsem benne legyek egy rossz kapcsolatba..
2011. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:

Na, az is egy hülye játék, hogy megcsalt, ezért visszacsalom.

Én még egy megcsalást meg tudnék bocsátani, nagysokára, még akkor is, ha nagyon fájna, mert tudom, hogy mind emberek vagyunk, hibázunk, néha meg nagyon nagyot hibázunk.

Viszont ha érzelmi alapon csalna meg a férjem, ha beleszeretne valakibe, akkor nem hiszem, hogy együtt tudnék vele tovább maradni.

2011. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
Nem jogos b@zd+ mert vannak férfiak és vannak nők. A férfiak azért csalják meg a párjukat mert dugni akarnak nem pedig bosszúból. Annak mi értelme van és főleg hogyan oldja az meg a problémát ?
2011. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:

" Jaguar Warrior válasza:


Nem jogos b@zd+ mert vannak férfiak és vannak nők. A férfiak azért csalják meg a párjukat mert dugni akarnak nem pedig bosszúból. Annak mi értelme van és főleg hogyan oldja az meg a problémát ?

"


Te nagyon dilis vagy:D

Látszik, hogy nincs eszed és csak arra tudsz hivatkozni mert te "férfiból" vagy..meg evolúció meg mit tudom én.

2011. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
És te mire tudsz hivatkozni ? Írod ide az okosságaidat de logikusan alátámasztani egyiket sem tudod.
2011. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%

"És te mire tudsz hivatkozni ? Írod ide az okosságaidat de logikusan alátámasztani egyiket sem tudod."


De komolyan te azt hiszed mert férfiból vagy neked bármit szabad, de ha egy nő teszi ugyanazt amit a férfi akkor hú de nagy baj, meg mit képzel magáról az a nő?

Te ennyire hülye vagy , vagy csak tetteted? vagy direkt csinálod? :D vagy mindegyik.


A férfiak azért csalják meg a párjukat mert dugni akarnak nem pedig bosszúból."- A párjukkal nem tudnak dugni??


Mi értelme van és főleg hogyan oldja meg ezt a problémáját? "

Ezt nevezed te problémának? Hogy nagy gondot okoz neki, hogy párkapcsolatban ne kúrjon szerteszét más nőkkel?

Probléma megoldása: Nem kell neki párkapcsolat, és akkor kiélheti a férfias állatias ösztöneit. Így legalább korrekt lenne. De akinek nincs esze az arra fog úgy is hivatkozni, hogy jaj én férfiból vagyok én megtehetem mert az evolúció miatt vagyok ilyen..

Tudod vannak dolgok, amik megkülönböztetnek minket az állatoktól. Az agyunk, a gondolkodásunk, az eszünk. De úgy látom sokakra lehet csak külsőre rámondani, hogy emberek, , agyilag viszont állatok.

2011. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:

ma 18:33


Ez most melyikünknek szólt? Én pont azt írtam, hogy egy férfi inkább kalandot keres, amíg a nők talán inkább többször érzelmi alapon csalják meg a párjukat. Bár az is igaz, hogy ismerek egy nőt, aki azért csalja a párját, mert d..gni akar és semmi érzelmi alap... De nem ez az átlag. :)

2011. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!