Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem, hogy a szexen kivűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem, hogy a szexen kivűl másra nem jók a nők szerintetek jogossak az érveim? :D

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit elgondolkodtam ezen a kérdésen, hogy tényleg mi is jó a nőkbe. És okés, hogy lelki értékek meg stb. Mert tényleg vannak normális nők, törödőek, akik sokat oda adnak a dolgokba. Sőt vannak olyanok is akik perfektnek tűnnek. Igaz nem jött még ez az igazi lehet azért mondom ezt. De kicsit jobban oda figyeltem a nőknél való tagozódásra. És tényleg észre vehető, hogy csak becsvágyból vannak az emberrel, ha kell nekik valami vagy, ha haszon kell. És már most komolyan mondom az embernek sül a pofája, ha udvarolnia kell.:dsőt még kedve sincs az egészhez mert nem érik meg már annyira a nők. Persze mindig vannak kivételek de már nagyon kevés!!.

Tehát jönnek , ha akarnak és ezzel már alapból értéküket veszítik. Ha kitálalja magát az ember nekik akkor okés, hogy 1 évig vagy több kussba vannak, de aztán az ember ellen fordítják. A baráti körön belül, ha van egy hisztis lány az egyből széthúzásokat, viszályokat generál. És nem tudom igazából a jövőmet nem tudom elképzelni úgy, hogy feleségem van vagy családom. Mert egész egyszerűen számomra 1 érték van a nőkbe már. Okés van sok pozítiv dolog is, hogy nem vagy magányos, valaki figyel rád melletted áll. És tényleg én is simán szerelembe eshetek. De észre vettem azt ,hogy aki igazán szerelmes már az se igazán boldog, hanem inkább pánik beteg, hogy jajj mi lesz ha elveszítem stb...igazából nekem néha nő undorom van.:D:D. Mert nem tudom olyan közel vagyunk egymáshoz de mégis távol.:S. Mindig cinikussan fordulunk egymáshoz csak akkor nem, ha valami haszon van. Ha egy lány észre veszi, hogy kellesz neki vagy a szemédbe értékes akkor egyből el kezd lenézni. Ezt se értem és,ha úgy áll az ember a nőkhöz, hogy csak a szex vagy tényleg teljes mértékben szarik rájuk csak akkor jönnének. De akkor meg érték veszítés..stb...tehát tényleg 2 oldalú szerelem is csak akkor jöhet létre, hogy szex. Szóval szerintem a nők tényleg csak arra jók.:S


2011. szept. 19. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod vannak dolgok, amik megkülönböztetnek minket az állatoktól. Az agyunk, a gondolkodásunk, az eszünk. De úgy látom sokakra lehet csak külsőre rámondani, hogy emberek, , agyilag viszont állatok."

Gondolom Hitler is valahogy így érvelhetett a zsidókkal szemben.

Párkapcsolat pedig mindenkinek kell mert az ember (csakúgy mint a majomfélék) társas lény és nem jó neki egyedül. Én pedig azt mondom, hogy egy férfi félrekúrása kisebb bűn mintha a nő teszi ugyanezt.

Ide tudok is egy jó viccet. :


Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem, többször is.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem, bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénsz@rba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és belesz@rik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2011. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:

Ezt csak azt mondja, aki amúgy egy himsoviniszta, gondolkodni nem tudó majom.

Mert majom..Mert nem tud tovább gondolni. Mert azt mondja amit más kigondolt már előtte.

Nem csodálom, hogy sokan inkább egyedül maradnak. Az ilyenek után mint amilyen te vagy, tényleg inkább azt választanám, hogy maradok inkább egyedül minthogy én valamikor is bepiszkítsam magam egy ilyen hím ivadékkal mint amilyen te vagy. Nagy rá az esély, hogy összefutok hasonlóval mint amilyen te vagy. De csak nem.

2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
Azért én remélem neked a legjobbakat az életben, és persze nincs harag.
2011. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
A nagyon vicces kommentelőnek üzenem: Az, hogy az ember társas lény, az nem azt jelenti, hogy EGY társra van szüksége...Az emberi faj nem 7 évnél hosszabb monogámiára van kitalálva.
2011. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

ma 21:51


Ez nem tudományos tény, csak egy teória. Mint pl. hogy az emberek valamiféle delfinszerű ősöktől származtak, vagy hogy a dinoszauruszok kis számban még most is élnek... Tudod... lehet benne hinni, ha jól esik, meg lehet róla találni a neten mindenféle tudományos szavakkal megtűzdelt, jól hangzó magyarázatot is... Manapság már mindenki mindenre vonatkozóan találhat valami szája ízére való tudományos értekezést, ha jól utánajár.


Azért vannak, akik erre a teóriára rácáfolnak. :) Meg vannak olyanok is, akiknek már a hét év is örökkévalóság lenne egy valaki mellett.

2011. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
Mondj már az örök szerelem teóriája mellett lándzsát törő jól hangzó érvet.
2011. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:

ma 23:56

Minek érvelni? Nem elég az, hogy sokan abban éltek/élnek? Na nem valami rózsaszín felhőben járó rajongásra gondolok, az nem tart örökké, de az nem is igazán szerelem, csak fellángolás, rajongás.

Bele lehetne már sz...rni, ha érvelni kellene mellette! Ez olyan, mint hogy: érvelj, miért jó d...gni! Nem érvelni kell, gyerekek, hanem csinálni, átélni! Ennyi! Ha meg nem megy, akkor nem kell erőltetni, ahogy Lenin elvtárs mondta. :DD

2011. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a 20-60 éve "boldog" házasságban élő párok kwajó színészek és titokban csalják is egymást.
2011. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondod: szerinted. :)

Szerintem meg: vannak akik igen, vannak, akik nem.

De ezt igazából mindenki csak maga tudja, a saját kapcsolatában.

2011. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ugye nő vagy?
2011. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!