Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok? Segítség! :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Segítség! :/

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátommal már több mint 1 éve

együtt vagyunk. Nem akartam lefeküdni vele, mert vallásos vagyok és

szüzen szerettem volna férjhez menni.:/

Pár hete egy barátnőm meghívott a házibulijába, ahol sok

piát itattak velem és egy ismeretlen sráccal megtörtént a dolog...:S

Nem emlékszem, hogy használt-e gumit...

Ma rosszul éreztem magam és hánytam, de nem merem elmondani senkinek.:( Ha nem vagyok terhes elmondjam a barátomnak?


2011. szept. 16. 18:54
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tudom elhinni azt, hogy vallásos vagy, 1 éve együtt a barátoddal és vele nem feküdtél le, mert szüzen akarsz férjehz menni. Ezt követően meg egy buliban könnyedén leitatnak és ha ez nem volna elég(hiszem igazából ez bárkivel megeshet), lefekszel egy tök idegen sráccal. Számomra ez eléggé ellentmondásos.. Ha annyira vallásos vagy, hogy a barátoddal 1 év után sem fekszel le, akkor ilyen nem létezik, hogy részegen egy buliban valami ismeretlennel..
2011. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
kamu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tiszta filmes stori...
2011. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Hű, hát én részegen szinglin sem hagytam magam soha. Amikor szingli voltam, csók volt a maximum, amit alkoholos állapotban megengedtem magamnak. Gyenge kifogás, hogy azért csaltad meg a párod, mert nem voltál józan. Lehet már nem szereted őt annyira.

26N

2011. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Túllihegitek a dolgot, lehet hogy csak gyomorrontása van... ;))
2011. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
66%

B@sszátok meg, most miben jobb ha mindenki leordítja a fejét a kérdezőnek? Na?


Kedves "erköcscsősz" ribancozó hozzászólók, ha nektek lehetőségetek lenne akármilyen buliban részeg csajokat megdugni ugye hogy ti is ott állnátok szépen sorba, mi?


Egy szavatok se legyen.


---


Kedves kérdező, ha tényleg nem egy kamu sztorival hergeled a jónépet akkor csinálsz terhességi tesztet, mert a gyk közönsége ezt nem fogja ezt neked megmondani soha az életben.

2011. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont...

Bár sztem is több sebből vérzik a story, de aztán ki tudja...


(Ismeretségi körben volt hasonló dolog, bár sem buli, sem pia nem volt, csak csajnak szintén kb 1 éve pasija, de nem feküdtek le, mer hát vallás, meg mittomén... Aztán egy családi nyaralás alkalmával épp adódott egy "lehetőség", terhes is maradt egyből, aztán sorba jött a többi gyerek, az exével meg nem is találkozott többet, már nem is fog mondjuk... Ő dolga egyébként, csak érdekes volt...)

2011. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Kedves "erköcscsősz" ribancozó hozzászólók, ha nektek lehetőségetek lenne akármilyen buliban részeg csajokat megdugni ugye hogy ti is ott állnátok szépen sorba, mi? "


Ha jól látom senki se mondta volna, hogy szent és vallásos, így ez értelmetlen válasz...

2011. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!