Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok? Segítség! :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Segítség! :/

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátommal már több mint 1 éve

együtt vagyunk. Nem akartam lefeküdni vele, mert vallásos vagyok és

szüzen szerettem volna férjhez menni.:/

Pár hete egy barátnőm meghívott a házibulijába, ahol sok

piát itattak velem és egy ismeretlen sráccal megtörtént a dolog...:S

Nem emlékszem, hogy használt-e gumit...

Ma rosszul éreztem magam és hánytam, de nem merem elmondani senkinek.:( Ha nem vagyok terhes elmondjam a barátomnak?


2011. szept. 16. 18:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

Meg csaltad a barátod !


Hüly* rib@nc vagy nem vallásos!


És vegyél terhességi tesztet!


Gratula jövőbeli anyuka!

2011. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Rosszul érezted magad, hánytál. Terhesség első jelei.. Egy szarvashibát követtél el, házibuliban ne hagyd hogy itassanak, holtrészegre ne idd le magad mert megbánod x) velem is tettek rosszakat mert leittam magamat a sárgaföldig :D
2011. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
Elég jó,de nem vettem be:D jobbal próbálkozz:)
2011. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%
Lehetsz terhes...vegyél egy tesztet, és az hogy elmondod-e a barátodnak az rajtad múlik.végül is ha úgy akarod nézni h leitattak akkor nem te lennél a hibás de sajnos csak úgy nem lehet akárkit leitatni és ezt te is tudod...
2011. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Te szerencsétlen! Mond minek jársz részegedni ha "boldog párkapcsolatba" élsz éppen? Itattak? Remek, szép kis barátok.... a pasid helyébe nem különösebben kedvelném az ilyen barátnőidet és akkor enyhén fogalmaztam.


Amúgy meg szokásos: csinálj vmi tesztet, vagy esemény utána tabi vagy tudomisén. De leginkább a fejedet tedd helyre! Barátodnak szerintem nem muszáj elmondani, elég illúzió romboló, főleg, ha vele bezzeg nem feküdtél le. Bár az még rosszabb ha mástól tudja meg. Jah és úgy is megtudja, főleg, ha ilyen baráti köröd van.... szóval nem tudom. Ha rendes, akkor azért megbocsát persze, de nem lesz vidámabb a napja ettől :S


17/f

2011. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értenem az első hozzászólóval.

Nekem már az is fura, hogy annyi nincs benned, hogy a pasidnak elmondd, hogy megcsaltad...szüzen férjhez menni, mi?


Gyorsan szaladj el egy patikába, és vegyél egy terhességit. Ez elöl nem lehet menekülni. Ha megúsztad, akkor máskor légy egy picit elővigyázatosabb.

2011. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Remélem most megtanultad, hogy csak olyan emberek társaságában idd le magad, ha már nem tudod hol a határ akiket jól ismersz.
2011. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

1, Ez aztán a vallás..

2, Barátodnak most nézd, ha olyan "nagy vallásos" vagy, jajj de hát az nem lehetsz hiszen félre keféltél, na bumm akkor mit számít az a ne hazudj...

3, Terhességi teszt!

4, Ha még benne vagy a 72 órába akkor esemény utáni tabletta.(nőgyógyász)

5, Ha teszt pozitív akkor először is had gratuláljak, másodszor mond el szépen Anyádnak.(Szerintem kurv@ra fog örülni a kis unokának, ha ki nem pofozza belőled a lelket)

6, El kell dönteni hogy a ne paráználkodj, ne hazudj mellé esetleg a ne öljt is ikszeled...


P.S. Ha kissé sértő volt, hát bocs(persze ezt is csak olyan gyurcsányosanbocs) sajnos ennél többet nem érdemelsz. A miértre meg annyi eszed remélem van, hogy rájössz :)

2011. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 tetro ***** válasza:
100%
én azt sem értem, aki a vallás miatt nem szexel az esküvőig, de ez mindenkinek a saját döntése, és aki ebben hisz, az tegyen így. viszont a barátodat húzni egy évig ilyesmi miatt, majd inkább egy buliban részegen egy idegennel veszíteni el... persze biztos rosszabb lett volna fél évvel ezelőtt egy romantikus este azzal aki szeret... lehetsz terhes. a szextől a nők terhesek lehetnek. terhességi teszt, aztán meg mond el a barátodnak. ha szerencséd van túl tud rajta lépni, én 17évesen nem tudtam volna...
2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Jó kis hívő lehetsz, ha hagyod magad ennyire leitatni. Az ilyenek miatt ítélik el a vallásosságot az emberek. Akkor kellett volna gondolkodni, amikor bulizni mentél, vagy legalább akkor, mikor utána még lehetett volna 72 órás tablettát bevenni. De így hetekkel a dolog után mit akarsz? Ha terhes vagy, akkor majd hívő gondolkodással szépen eldöntöd, hogy a saját életedet akarod felrúgni, vagy megölsz inkább egy kisbabát.
2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!