Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok? Segítség! :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Segítség! :/

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátommal már több mint 1 éve

együtt vagyunk. Nem akartam lefeküdni vele, mert vallásos vagyok és

szüzen szerettem volna férjhez menni.:/

Pár hete egy barátnőm meghívott a házibulijába, ahol sok

piát itattak velem és egy ismeretlen sráccal megtörtént a dolog...:S

Nem emlékszem, hogy használt-e gumit...

Ma rosszul éreztem magam és hánytam, de nem merem elmondani senkinek.:( Ha nem vagyok terhes elmondjam a barátomnak?


2011. szept. 16. 18:54
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
én is nagyon bánom már. a patikában azt monndták, hogy a tabletta már nem segít, az Ellaone 150 órás....:S és ez 2 hete volt...
2011. szept. 16. 19:04
 12/47 anonim ***** válasza:

az esemény utánival már nem sokra mész, ha pár hete volt a buli.(ezt javasolta valaki)

legközelebb gondolkodj.

és tény hogy megcsaltad a barátod.én ezek után nem tudnék a szemébe nézni. e t döntöd el hogy elmondod vagy nem.

egy terhességi tesztet javasolnék azért.

2011. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "leitattak" elég gyenge kifogás.Én is voltam már nagyon kiütve,próbálkoztak is és érdekes módon sosem csaltam meg a barátom,bármilyen részeg lehetnék,akkor sem teszem meg,ha nem akarom...Még hogy hívő..pff kis .......
2011. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 tetro ***** válasza:
100%
figyelj, szerintem annak, hogy vallásos vagy-e semmi köze ehhez. az alkohol a hívőkre is ugyanúgy hat. egy 17éves lány meg nehezen kontrollálja mennyit iszik. sajnos ennyi idősen csinál az ember hülyeségeket. ne magadat marcangold, hanem csinálj egy tesztet. mert ennyi idősen szülni egy idegentől, miközben mindenki úgy tudja hogy szűz vagy... ha pedig nem vagy terhes, akkor eldöntheted, hogy együtt élsz egy hazugsággal, vagy elmondod a barátodnak aki vagy megbocsát vagy nem. de ha megbocsát is, akkor ezután szerintem szexelned kell vele is...
2011. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
27%
remélem terhes vagy,megcsaltad!!!
2011. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Két hete? Miért vártál eddig? Gondolod hogy majd Isten segít h ne csináljanak fel? Tudod, mivel jár egy abortusz?
2011. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
46%

És a barátod hol volt közbe?

Nem neki kellett volna vigyáznia rád?

2011. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
65%
gratulálok kis keresztény k*rva! (nem vok vallásos) De a pasiddal nem fekszel, de egy tök idegennel meg igen bravó! Haggyál ezzel a dumával h leitattak. Remélem terhes v. és a szüleid megtudják, a jó apád meg pofon vág. Nem elég h egy ribi vagy, de ráadásul keresztény. És ez a duma h szűzen férjhez menni... Pont az ilyeneket utálom, akik szónokolnak az erkölcsről meg ilyenek. (Bort iszik, vizet prédikál...) Először még meg is sajnálatalak, de ahogy elolvastam részletesebben no comment. At ilyen csitrik miatt tart itt a világ...
2011. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

" ahol sok piát itattak velem"


Ez a legszánalmasabb kifogás ami valaha is mondtak.

Te vagy agyilag nagyon buta vagy vagy szimplán csak hazug.

Senkit nem lehet erőltetni hogy alkoholt igyon,főleg annyit hogy totál részeg legyen.Tudod egy erőteljes NEM ISZOM! elég is lett volna,vagy ha erőltetik akkor fogom magam és lelépek a buliról.

Ha nem kamuztál akkor meg is érdemled hogy ebbe a helyzetbe kerültél..


De szerintem kamu a kérdés..Nem akarom elhinni hogy van még olyan 17 éves akinek ennyire üres lenne az agya,

2011. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
52%
19:16-os hozzászóló: Elnézést a keresztényektől nem a vallásukat szerette volna megsérteni.
2011. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!