Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Lehetek terhes? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Lehetek terhes? :O

Figyelt kérdés

Sex közben lecsúszott az óvszer és belém élvezett, de nekem hamarosan meg kellene hogy jöjjön és azt olvastuk hogy a 28 napos ciklusú nőknél a 11-16 termékeny, illetve azt is hallottuk hogy röntgen után 6 napig a sperma életképtelen... lehetek terhes?? :O

köszönöm előre is, egy lány


2011. júl. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
még jó, hogy nem egy fiú..
2011. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mért, az alhasáról csináltak röntgent?

Csak a ciklusban én nem bíznék, ha konkrétan beléd élvezett a srác... javaslom az esemény utánit...

2011. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ott...azzal már elkéstem..
2011. júl. 4. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Az esemény utánit 72 óráig még érdemes bevenni, akkor is kb 70-80%-os a hatékonysága, ha jól emlékszem. Ha már arról is lecsúsztál, akkor nem tehetsz mást, mint hogy vársz. De ne legyél nagyon megijedve, sokan még akkor se esnek teherbe, ha direkt akarnak... hamarosan akkor úgyis megjön a menstruációd, ha meg mégse, vagy amikor elmúlt, akkor vegyél egy tesztet max. Majd akkor ráérsz megijedni, ha baj van, addig az idegeskedéssel lehet, hogy csak eltolod a menstruációd.
2011. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerencsére IGEN
2011. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Szerintem még ne ijedj meg,várd meg hogy késik-e a menstruációd,ha késik akkor vegyél egy tesztet. De ne félj,mert ahogy az egyik hozzászóló már mondta sokan még úgy sem esnek teherbe hogy sokadszorra csinálják gumi nélkül mert gyereket akarnak..
2011. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rosszul olvastad,nem csak akkor van peteérés,bármikor teherbe eshetsz,még ha megvan akkor is, bármikor lehet peteérésed,akár időjárástól,elélvezéstél bármitől,sztem menj el dokihoz,mond el neki és kérd ki a tanácsát hogy kell e 72 órási,mert nem cukorka hogy csak úgy bekapkodják,máskor meg figyeljetek jobban
2011. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!