Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ez már nem megy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez már nem megy így tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is rendes válaszokat kérnék, nem pedig poénokat meg ilyeneket, mert ez nekem komoly...Előre is köszönöm.


Szóval...barátommal lassan 3hónapja vagyunk együtt.

Eddig csak "sejtettem" de most már biztosan tudom, hogy a szeretetem iránta már csak baráti és nem szerelmi ://

Tudom, az lenne a leghelyesebb, hogy szakítok vele, de megsérteni sem akarom (mert ő nagyon szeret engem) és nem akarok fájdalmat okozni neki...

15/L ő 16/F


2011. szept. 15. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hitegeted és szánalomból vagy vele 100x jobban fog fájni, mikor végül elmondod neki.
2011. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért, mi mást tehetnél, mint hogy elmondod neki? Hirtelen fellángolás, nem jött be. Van ilyen.
2011. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a szánalomkapcsolat a sértő, nem a szakítás.
2011. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
mond el neki,én már évek ota élek ilyen kapcsolatban.emésztő és gyáva dolog.
2011. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Szóval...barátommal lassan 3hónapja vagyunk együtt.

Eddig csak "sejtettem" de most már biztosan tudom, hogy a szeretetem iránta már csak baráti és nem szerelmi ://"


3 hónap után nem szereted? Fiatal vagy te még egy kapcsolathoz. Azt se tudod milyen szeretni valakit!

2011. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha halogatod még jobban ragaszkodni fog hozzád és mégjobban fog fájni neki.
2011. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább most derüljön ki, hogy nem szereted, mert később csak nagyon nagy károkat okoznál a lelkének. Mert igen, fiú létére van lelke, ráadásul elég sérülékeny is. Óvatosan add a tudtára a helyzetet, azzal teszed a legjobbat.

20/F

2011. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még , ilyenkor gyorsan változnak az érzelmek. Azt tudom én is tanácsolni mint ez előttem szólok, hogy jobb nyílt lapokkal ,,játszani,, .
2011. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

én 14 éves koromban kezdtem el járni egy pasival kedveltem minden,belezugtam aztán meguntam és már nem éreztem hogy szeretem, szakitani akartam, de halogadtam, kertem töle 1 hetet hogy átgondoljam mi legyen, és rájodtem hogy hianyzik és hogy nem tudok nelkule leni. Azota is már mindjárt 2 éve járunk:D és nagyon boldogak vagyunk. Gondold át, és ne törd össze a szivet ha nem vagy biztos benne:)

(bocsi a helytelen irásert)

2011. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas egy dolog ez...
2011. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!