Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon meddig megy ez így tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig megy ez így tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, de pár dolog zavar. Hogy tegyem magam túl ezeken? Régen nagy csajozós hírében állt, meg is értem, kihasználta az adottságait. Ezzel eddig nincs is gond. Persze voltak vele problémák, leginkább az elején. (hagyta hogy lányok az ölébe üljenek, meg hasonlók) De Kb 1 évvel ezelőtt volt egy kisebb vitánk abból, hogy egy fiú ismerősnek adtam 3puszit arcra. Megbeszéltük és megállapodtunk, hogy ezentúl se ő, se én nem adunk puszit senkinek. Ment is ez egy jó darabig így. ÁLÍTÓLAG. Most viszont abba a suliba kezdtem járni, amibe ő, az Ő noszogatására, hogy lássam hogy tényleg nem csinál semmit. Pénteken viszont beszélgettünk a folyosón és oda jött egy lány hogy "jajj már puszit se adsz"..és hajolt volna oda hozzá hogy adjon neki, de mikor leesett neki hogy mi van elhúzta a fejét és mondta hogy nem szabad. Nem szóltam, de estig nagyon sokat járt rajta az agyam, ígyhát ráírtam a csajra és mondtam neki, hogy én ezt nem igazán díjazom. Teljesen normálisan minden bunkózás nélkül. Erre ő felkapta a vizet, hogy bocs amiért jóban van a barátommal és hogy ő mindenkivel ezt csinálja. Aztán beszélgettünk, kicsit ingerültebben és volt 2 megszólalása ami engem még mindig bánt az egyik hogy "nekem nem mondta hogy ne pusziszkodjuk" (barátom, állítása szerint mondta neki), a másik hogy "nehogy azt hidd hogy ő annyira ártatlan". Ezek rosszul esnek nagyon mert nem kapok ezekre egyenes választ hogy miért? meg mi ez? Többször hazudott már kisebb-nagyobb dolgokban. És most megint teljesen palimadárnak érzem magam :( Jogos ez az érzés? vagy én reagálom túl?
2011. szept. 5. 13:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 1,5 éve vagyunk együtt. És Ő 18/F én 19/L
2011. szept. 5. 13:20
 2/13 napietus ***** válasza:
egy hülye megállapodás volt eleve, itt a problémák gyökere. a lány meg azért írta ezeket mert egy hülye p*csának tart (megjegyzem joggal), és godolta, had idegeskedj, ha ennyi eszed van. innen kézrázás neki, én is ezt tettem volna.
2011. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 J0Có95 ***** válasza:
Azt mondják "Amiről nem tudunk, nem fáj.." Te sokmindent nem tudsz a barátodról, de így látatlanban, hogy sem téged sem őt nem ismerem, azt tudom mondani hogy a régi"csajozó énje" nem engedi nyugodni.. talán még nem szeretne 1lánynál leragadni... és igen.. jogos az érzés ez így norm. ,de ha ő továbbra is folytatja a más lányokkal való "pusziszkodást.. ,nem mondhatjuk hogy megjavul valaha...
2011. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:

nem is értem, hol éltek Ti. én 29 vagyok, az én ennyi idős koromban tök evidens volt, hogy fiúk a többi fival kzet fognak, a lányokkal puszi. mi van ebben rossz???


ma is ha jó barátok jönnek hozzánk, puszival köszöntöm őket (a nőket a férjem is).

2011. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aha...jó barátok és nem olyanok akikkel 1x beszélt életében normálisan.
2011. szept. 5. 13:49
 6/13 anonim válasza:
Tudom, hogy kellenek határok, hogy mit szabad és mit nem. De gondolj bele, ha a suliban az a szokás, h a lányok ártatlan puszit adnak a fiúknak köszönéskor, akkor milyen egy tré szerencsétlen alaknak tartanák szerencsétlen barátodat, ha ő nem adna? Ennyi idősen azért már át lehetne látni, hogy egy pusziban semmi sincs. Sztem bízz meg a barátodban, és egy puszi miatt ne csinálj ekkora felhajtás. Sztem is nálad van a gond ebben, meg hogy ilyen hülyeségben állapodtatok meg! Ha télleg megcsal, nem a folyosón fogja tenni.
2011. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kiíratkoztam mert még véletlenül se akarom hogy úgy tűnjön h. ellenőrizgetni akarom...nem nem az a szokás náluk, csak 1-2 hülye p*csa szokása ez. amikből van bőven abból a suliból. De nehogy már én legyek a rossz mikor ő is hisztizik érte -.-"
2011. szept. 5. 14:10
 8/13 anonim válasza:
Nem mondta senki, hogy rossz vagy. Természetes, hogy amit neki szabad azt neked is. Beszéljétek meg újra, és legyetek következetesek benne. De ha neked nem szabad, akkor ne engedd neki se.
2011. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
akkor a megoldás az, hogy egyikőtök se hisztizzen ezért. ő sem és Te sem. nincs ügy, nincs probléma.
2011. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
engem az is zavar, hogy én mindent elmondok neki, de ő sok mindent eltitkol csak hogy ne bántson meg :( Pedig valahogy mindig kiderül, valaki úgyis elszólja magát :( és az sokkal rosszabb
2011. szept. 5. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!