Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Kellek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Kellek neki vajon? --->

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb. 3-4 hónapja együtt járunk. Ő 32 én 24. Már 6 éve ismerjük egymást, de csak tavaly lépett. Ő kezdeményezte az egészet, bevallotta, hogy nagyon régóta tetszettem neki, csak félt a visszautasítástól azért nem mert előbb kezdeményezni. Először kicsit vonakodtam, mert ő nagyon gyorsan szeretett volna a lényegre térni, nekem viszont több időre volt szükségem. Igazából megszerettem, jó a társasága a humora, a szex is abszolút rendben, viszont az utóbbi egy hónapban, mintha kicsit bezárkózott volna.


Tudni kell azt, hogy ő egy hónap múlva megy ki külföldre és több hónapig kint lesz, én meg most nyáron fogok kimenni dolgozni az USA-ba. Tehát mire ő hazajön utána nemsokkal megyek én is el. Ráadásul már most távkapcsolatban vagyunk, mert Magyarországon belül is 2-3 városban ingázunk folyamatosan.


Bánt a dolog, mert nagyon megkedveltem őt, de úgy érzem, hogy most már ő nem akar a közelébe engedni jobban.

Nem tudom, hogy a jövőbeli távolság miatt nem, vagy csak egyszerűen azért, mert a régóta vágyott nőt jobban megismerte, és lehet nem olyan vagyok, mint ahogyan ő elképzelte.

Vagy az is lehet, hogy csak a megszerzésemig voltam neki érdekes, most, hogy már megkapott elmúlt a lelkesedés.

Sok ilyen sztori van...

Kérdeztem őt is, de lehet még magának se vallja ezt be.


Tudom, így ezt leírva nem nagyon lehet eldönteni, de ha már van valaki aki hasonló cipőben jár/járt és megosztaná, már azzal segít!


Köszönöm, ha elolvastad!


2010. febr. 12. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Minden lehet ez alapján.
2010. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges. De szerintem a távolság az ami miatt inkább nem akarja tovább a kapcsolatot. Hasonló cipőben járok most én is. De nálunk nem az van, hogy külföldre megy valamelyikünk. Inkább a távolság az ami miatt nem nagyon működik. Igaz az is, hogy nem nagy, de a hétköznapokban igen is az amikor dolgozik az ember. 29/N.
2010. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Többesélyes a dolog. Valami megrémisztette valószínűleg. Pl. valamelyikőtök a vártnál hamarabb mondta ki azt a szót, hogy szeretlek.... de persze más oka is lehet. Próbáljátok megbeszélni, hiszen mindketten felnőttek vagytok. F31
2010. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!