Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogyan tovább? lehet h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? lehet h kellek neki?

Figyelt kérdés
barátnőmmel összevesztünk kb kéthónapja. eddig szóba se akart állni velem hogy békülni probáljak. már sikerült eljutnom odáig hogy ma találkozunk.csak jelenthetek valamit neki ha mégis találkozunk. mit mondjak hogy kibéküljön velem és minden ok legyen?
2010. jún. 26. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért vesztetek össze!??:S
2010. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmiségen. már nemisemléxek. csak a veszekedés miatt lett a szakítás. eddig szóba sem állt velem. remélem van egykis esélyem.
2010. jún. 26. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:

elöző vagyok;)

probáld elmondani neki, hogy ezt már 1000% megbántad és, hogy fontos neked...bla,bla...

tod az ilyen csöpögős dumákat szeretik a lányok!:$;)

sok sikert kívánok:)

2010. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegnapeste msneztünk és ott már elkezdtem mondani neki hogy negyon bánom. és ez tényleg igaz. nagyon bánom. mindeneste eszembejut és elsírom magam. bármit megtennék hogy megbocsásson. ő azt mondta már párszor hogy nemillünk össze ,mert vitázunk. de ki nem vitázik? nemistudom elképzelni nélküle az életem. nemisakarom.
2010. jún. 26. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:

:'(:'( -Ó.:(

AHOGY LÁTOM TÉNYLEG MEGBÁNTAD.:(

De ha ő keményfejű nem fog akkor se megbocsátani ha

térdre ereszkedsz elötte és megcsókolod a lábát.:(

Tod mi lányok is tudunk erős akaratuak lenni!:(

lehet ez tényleg reménytelen!:(

sajnálom! azért drukolok neked.;)

2010. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon makacs. szerintem azértis nemtalálkoztunk eddig mert nemakart békülni mert megmondta h vége, és ha azt mondta akkor ugyvan..
2010. jún. 26. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a baj.:( ha nem lenne ilyen makacs lehetne valamit kezdeni vele.nem lehet, hogy van már valakije? :S
2010. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biztos nincs senkije. onnan is tudom hogy azért csak találkozunk fél-1 órára hetente(d*gni). ha lenne vkije akkor nem hivna.
2010. jún. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!