Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovabb? En ugy erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb? En ugy erzem erdemes varni meg, vajon tenyleg?

Figyelt kérdés

Van egy parom, akivel nagyon szeretjuk egymast, masfel eve vagyunk egyutt. Tenyleg komoly kapcsolat, mar nem is tudnam nelkule elkepzelni az eletmet. Teljesen kitolti, mindent megtennek erte vagy miatta. Egy baj van, ami mar kapcsolatunk elejen is baj volt, hogy nagyon onfeju, s ha valamit akar akkor akar s kesz, akkor annak ugy kell lennie, kulonben egbe kialto puffogas, morcoskodas a vege. Ez ugy nem tunik nagy dolognak, de mikor mar 100 adszor is hulyesegek miatt puffogas van mar kellemetlen. Mondtam mar neki es belatta, bocsanatot ker, es nemsokara elolrol kezi. kinovi ezt? Mikor? En varnek ra, de idegesit a helyzet mindig megbocsajtok lassan az igeretei nemtudom mennyit nyomnak a latba:( pedig szertem...

18-L


2009. márc. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem tarts ki mellette...

idoovel kinovi

2009. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán egy kicsit komolyabban kellene elbeszélgetni vele, hogy ezek a kirohanásai téged mennyire zavarnak.


Ha nem mondod meg neki, hogy ez téged zavar, akkor nem fogja "kinőni" amíg melletted van...



25/f

2009. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mar mondtam neki:( es akkor per pillanat nagyon erti, es nemsokara bocsanatot is ker, de utana jon egy vmi es megint kezdodik:(

Nem is az az ember ilyenkor akit megismertem, komolyan....

2009. márc. 11. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs konnyu dolgod,en jegyesseget rugtam fel ez miatt,DE neked azt ajanlom,,hogy probald meg lazan kezelni a kitoreseit,ne vedd tul szivre,sot,probald meg elviccelni, de ugyelj arra,hogy ne ugy tunjon megsem,mintha kinevetned.hanem csak kedvesen..
2009. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azzota nem vagytok mar egyutt? :(
2009. márc. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!