Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » DISCO-ban tényleg nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DISCO-ban tényleg nem érdemes csajozni, szerintetek?

Figyelt kérdés
És akkor hol? Utcán?
2011. máj. 1. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
"csajozni" jó a disco, de komolyabb ismerkedésre kevésbé
2011. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van abban valami, hogy sok csaj bulizni megy, így nem igazán veszik jó néven, ha 10 percenként el kell küldeni valakit, főleg ha kitartóan jön.

De mindig meg van rá az esély,mert vannak, akik azért mennek, mindegy, én nem szeretem, nem lehet normálisan beszélgetni, meg sok csaj valamiért a diszkóban átalakul valami nagyképű szörnyeteggé, holott hétköznap tök normális.

2011. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Patrrak ***** válasza:

A disko is csak egy hely ahol leget ismerkedni. Vannak akik csak 1éjszakát akar, valaki semmit, és valaki meg keres...

Ha te nem vagy diskos akkor ne járj olyan helyere. Egy teaház, kávéház, kocsma, vagy az országút széle.....:)

2011. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
diszkóba értelmes kapcsolatot ne keress, ott inkább az 1éjszakásra érdemes hajtani
2011. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert csak 1ejszakasra? Ahogy jarnak oda normalis pasik ugyanugy jarnak normalis lanyok is.Mie szerinteted az a normalis csaj aki otthon ul es nezi a tv-t?...
2011. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális csaj nem diszkóba jár, ahogy normális pasi sem. Rengeteg helyre lehet menni, kávézók, egyéb beülős beszélgetős helyek, könyvtár, stb. Egy diszkóba magamat nem hallom nem hogy másokat. De ott ismerkedj ahova szívesen jársz, ha sétálni a parkban, akkor ott, ha diszkóban akarsz akkor ott. Ha a koncerteket szereted akkor ott. Bárhol ami közel áll hozzád. Akkor valószínűleg olyat találsz aki hasonló gondolkodású. Mert ha utálsz olvasni akkor gáz lenne könyvtárban ismerkedni. Vagy én például utálom a diszkózenét, gáz lenne oda menni ismerkedni. Nekem a kocsma bevált, olyan kocsma ahova fiatalok járnak nem a nyugdíjas alkeszok.
2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!