Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plázában érdemes egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plázában érdemes egyáltalán csajozni? 18/F

Figyelt kérdés
Voltak már próbálkozásaim, de ellettem küldve a francba...Kb. 10x-szer...Nem vagyok ronda ember. Már 3 hónapja is sportolok emiatt kissé szebb az alakom is szerencsémre. :) De mégis a legtöbb csaj engem elküld a búsp*csába...Tudnátok tippet adni?
2011. máj. 7. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom elképzelni, hogyan csajozol a plázában. Odamész hozzá ruhavásárlás közben, és leszólítod? Ne csodálkozz, hogy lekoptatnak.


Oda nem ismerkedni jár az ember, ezért utasít el a többség. Ismerkedj bulikban, szórakozóhelyeken. Jön a fesztiválszezon, ott lehet a legjobban csajozni.

2011. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha van 50 millás svájcibankszámlás hitelkártyád, valamint nem bántja a füled a plázacica-anyanyelv (bari,kari,nari, örihari, üccsi, szupcsyhhhhh, láwcsyhhhhhh, bocsika, király előlap a telcsire), akkor csak nyugodtan :D


Plázacica még ingyen se kéne...

2011. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én csak annyit csináltam, hogy amikor láttam egy szép nőt. Nem 14 évesekkel kezdtem...Akkora gyökér azért nem vagyok. :)


Amikor láttam egy szép nőt előbb mosolyogtam. Persze nem túlzottan. Oszt amikor közelebb mentem hozzá nálam ez a kritikus 3 méter...Akkor leszólítottam azzal, hogy "Szia!...". Csaj erre felém fordult 90 fokot és leordibálta a fejem a helyéről...Az ordibálástól kissé bezanzultam...Ami először kissé szarul esett...Utána mondom magamnak üsse kő van ilyen...De a másik 10 próbálkozásomnál ehhez hasonlók voltak az eredmények...Emiatt kissé szüneteltettem a nőzést is...És mostanában megfordult a fejembe, hogyha már kissé formásabb vagyok(izmosabb) akkor be kéne próbálkozni...(Nem szteroidos állat vagyok akinek 60-as a karja...)

2011. máj. 7. 15:12
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: Nics 50 milláa svájci bankszámlám mint ahogy a magyarok 90%-nak sincsen...És nem bírom a nyálas női dumákat...:)
2011. máj. 7. 15:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Alias pláza-cica nyelvet nem bírom elviselni, mert szó szerint b*ssza a fülem. :)
2011. máj. 7. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer elmentem a plázába ebédelni, és nagy tömeg volt, véletlenül hozzáértem az előttem miniszoknyában flangáló plázacica seggéhez.


Megfordult és úgy vágott pofán hogy reccsent egyet az állam!!! :DDDDDDD

2011. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy 3 hónap alatt olyan látványos változás vihető végbe izomzat terén, még koxxal sem.


Próbálkozz olyanoknál, akik ülnek. Mozgó célpontot nehéz, hisz valószínűleg dolga van, igyekszik valahova, hacsak nem vagy egy szépfiú nem fog miattad megállni. Én szoktam látni aranyos lányokat a padon ülni suli után (vagy alatt :P), én náluk próbálkoznék, látszik semmi dolguk, lehet örülnének is ha valaki odamenne "szórakoztatni" őket.

2011. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy egy izomkoloszus vagyok. Hanem csak alapjába véve vagyok izmos. :) Magyarán átlagos alkatú. Régen dagadt voltam. :) És nem koxolok. :)


Ülő lányok...hmm...Lehet inkább azt kéne. :D


Köszi a válaszokat.

2011. máj. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!