Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon jó lánybarátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó lánybarátom, aki tényleg jóban vagyunk, de én mostanában többet érzek iránta, és nagyon tetszik. Elmondjam neki, és megpróbáljak vele összejönni? Érdemes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:33
 1/6 anonim válasza:

ne mond el neki, ez csak diákszerelem, majd elmulik...

jobb kattogni rajta nem? :D

2010. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, mert nagy valószínűséggel egyszerűen megijed, és nem tud mit kezdeni a helyzettel. Helyette inkább "fűzd be" rendesen: adandó alkalommal simogasd meg, öleld át, fogd meg a kezét, bújj hozzá, csókold meg... venni fogja az adást, hidd el. A határozottság meg amúgy is egy jó pont, főleg ha nem esel túlzásba, hanem egyszerűen csak kifejezésre jutatod az érzéseidet, amikor alkalom kínálkozik erre.
2010. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki, mert abból semmiképpen se lesz semmi. Ahogy az előző is írja érzékeltesd vele, úgy talán van esélyed, de nem akarlak áltatni, szerintem nincs sok. Ez persze attól is függ, hogy milyen régóta vagytok barátok. Ha még nem olyan rég óta(pl pár hónap), akkor lehet esélyed, de ha már akár több éve is, akkor minimális az esélyed, sajnos tapasztalatból tudom. Persze sose lehet kizárni, szóval én azért szurkolok neked, hogy legalább neked összejöjjön.
2010. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátod-e vagy sem,"csajoznod" kell.Ha többre vágysz mint barátság,el kell érned azt hogy Ő is többre vágyjon veled!
2010. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
érdemes
2010. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

09:57!

Teljesen egyetértek!!!! :D Be kell ''fűzni'' :)

2013. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!