Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább. Nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább. Nem megy már egyedül tovább, de mit tehetnék? Hiába próbálkozom nem történik semmi.

Figyelt kérdés

Fél év múlva 19 éves leszek. Még nem volt barátom és nem csókolóztam :S Pedig annyira szükségem lenne már ilyenfajta szeretetre is. egyszerűen vágyom rá. Ez teljesen normális, nem? de nem jött eddig még össze? És nem értem, h miért? Igen persze voltak akik érdeklődtek irántam, de mivel egyikük iránt sem éreztem semmit, úgy gondoltam, h nem hülyítem őket.

Most van egy srác, és érzem , h tetszem neki. És ő is nekem, de egyszerűen megrémít a félelmével:S Nem tudok vele mit kezdeni. Gondolkodtam, h neten vegyem fel vele a kapcsolatot. Be is jelöltem facen egy kis bátorítás gyanánt. Gondoltam chaten rám ír, de nem történt semmi:S Am meg látom, h zavarban van mellettem. És mások is észrevették. Kérlek segítsetek, ha nem is ebben, akkor abban, h szerintetek miért nem volt eddig kapcsolatom.

kösszzi :)


2011. jan. 26. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Valakinek le kell győzni a saját félelmét, és lépni.

Most vagy Te a tiédet, vagy Ő az övét.

Hajrá.

Vagy lehet várni tovább, vagy nyafogni, vagy beletörődni.

Innen ne várj okosabbat, mert nem ismerünk benneteket.

2011. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan küldhetsz neki egy levelet , manapság már nem ciki ha a nő kezdeményez és a levelet tuti megkapja chaten meg kérdéses , hogy éppen csak be van kapcsolva a gépe vagy ténylegesen ott ül a gép elött vagy sem .

És ha ennyire félénk akkor tuti nem árt neki egy kezdő lökés , lehet ő még csak most kacsintgat a nők felé és nem veszi a jeleket és beégni se akar , hátha elküldöd (velem ez volt kezdetekben) a fenébe ...

2011. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ő,te vagy az én emberem! én 20 leszek idén,fiú vagyok. ugyan ez a helyzet hogy eddig nemvolt még barátnőm,de szeretnék. ismerjük meg egymást! hátha bejövünk egymásnk. írj privit ha volna kedved hozzá
2011. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Smárold le a srácot és utána ne tűnj el hanem legyél elérhető közelségben és ha akkor se lép akkor nem tom.
2011. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az szerintem mindenféleképpen pozitív,hogy nem hülyíted a srácokat:)És nem úgy viselkedsz,mint a "mai fiatalok" többsége,nem adod könnyen magad.Lehet pont ezért ismerkedsz nehezebben.mert tudják a fiúk,hogy téged nem kapnak meg könnyen...Azt nem tudom az alatt mit értesz,hogy a fiú akivel tetszetek 1másnak "megrémít a félelmével".Lehet hogy nem kezdeményezős típus.De ha biztos vagy benne hogy tetszel neki,akkor nyugodtan írj rá chat-en,biztos örülni fog neki,és válaszolni is biztosan fog.Minden kezdet nehéz,de hidd el,ha látja hogy írsz neki,akkor tudja hogy ő is írhat neked,és utána már megy minden a maga útján.Sok sikert:)
2011. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szval, azzal kelt bennem félelmet, h ilyen visszahúzodóan viselkedik. Pedig nem enném meg :D csak ez által bennem is feszengést kelt :S Chaten meg azért félek ráírni, mert mi van ha kinevet? tudom nevetségesen hangzik, de mi van, ha visszautasít. Vagy, hogy milyen indokkal írjak rá. Félek tőle.
2011. jan. 26. 10:16
 7/9 anonim válasza:

Miért kéne hozzá indok, hogy írj neki?=] Ha ő nem fog lépni -márpedig ahogy leírod nem hiszem, hogy fog-, neked kell..:)

Nem fog azért kinevetni mert ráírsz, esetleg azon amit írtál neki de az meg csak jó. Párommal is röhögtük már ki egymást mégsem olyan, hogy úristen de gáz a barátnőm, hanem mindketten röhögtünk egy jót és ez így van jól:)

Úgyhogy drukkolok neked és hajrá!!!

2011. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mindenképpen megpróbálom. Végül is ezáltal csak egy esélyt adok nekünk, h legyen közöttünk vmilyen kapcsolat:)
2011. jan. 26. 12:05
 9/9 anonim válasza:
Helyes :) Ne görcsölj rajta, menni fog ;)
2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!