Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig csak haver vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig csak haver vagyok neki?

Figyelt kérdés
Tanév eleje óta ismerjük egymást, osztálytársak vagyunk. Nagyon beszédes fiú, sokat röhögünk. Hirtelen azon vettem észre magam, hogy többet érzek iránta, mint barát, talán szerelmes vagyok. Annyi van köztünk, hogy együtt megyünk hazafelé. Lehet ebből valami? Szinte mindenki azt hiszi, járunk...
2011. szept. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne belőle valami?:D

Te látsz akadályt valahol?:D

2011. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

amúgy 15/L


A baj velem van, hogy féltékeny típus vagyok. Meg elég népszerű gyerek.

2011. szept. 15. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kéne derítened, hogy ő mit érez. Ennyi információból nem lehet megállapítani.
2011. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ígyvan. :D
2011. szept. 15. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A féltékenység rossz tanácsadó ,de ha akarod féken tudod tartani önmagad. Az hogy népszerű a srác hát na akkor meg mi van? Semmi ! Talán annyi hogy több önbizalmadnak kellene lenni. Mert miért ne szerethetne téged? Szerintem is lehet belőle valami! De ezt neked kellene látnod ahogy viszonyul hozzád:)
2011. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Erika2345 válasza:
próbálj meg vele többet beszélni,és kérdezősködni hogy tetszik e neki valaki meg ilyesmi és próbáld vele,érzékeltetni hogy érzel valamit íránta!!
2011. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!