Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver húgára gáz hajtani?

Figyelt kérdés
Korkülönbség csak két év, amúgy nem igazán ismerem, de szerintem legalább haveri szinten bejövök neki. Nekem nincs tesóm így gőzöm sincs... Azt azért sejtem, hogy ha nem jönne össze elég ciki lenne. Nem vagyok én Harry Potter :D Szerintetek?
2011. márc. 31. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2011. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemtom... nekem furcsa lett volna ha a bátyám egyik haverja elhívna valahova olyan szinten... (mondjuk azért is mert én 15 vagyok, bátyám 35...)
2011. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én "bnőm" uncsijával jöttünk össze..miután szakítottunk 2! hónap után, a barátságunk megromlott,pedig ő volt a legjobb bnőm,most osztály társak vagyunk..még 3 évig azok is leszünk..pletykákat terjeszt stb..szal lehet h nem kéne..
2011. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha normális leszel vele, akkor nyugodtan.
2011. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!