Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes olyan csajra hajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes olyan csajra hajtani aki cigány pasival járt?

Figyelt kérdés

osztálytársam, nem cigány, nagyon szép, aranyos csaj, régebben ki se néztem belőle h ilyen "cigánymániás" (cigány zene néha, myvip ismreősei teli van cigányokkkal), ma is láttam cigányokkal és hát fúj

de mégis húz valami iránta


2010. ápr. 14. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom h nem igazán..bár oszlik a vélemény...

én nem szívesen cinkelnék a cigókkal XD

2010. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
az egy dolog hogy te egy rasszista paraszt vagy.Nem is ismered azokat akiket ő komolyabban ismer.Lehet tök normálisak...Nekem is van cigány ismerősöm nem is egy pedig én nem vok cigány.Mindegyik dolgozik és éli az életét....előitéleted az van bőven.
2010. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Jobban jársz ha hagyod
2010. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
civja ki az összes cigó !!!!!
2010. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg az értelem megnyilvánult, te sem vagy jobb mint "ők" drága kedves magyar barátom:)
2010. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtom én hagynám nemegyszer voltmár oszetuzésem cigokkal (elopták a telom,megvertek,megakartak késelni, szamurálykard)

szal én az összeset beleloném a dunába jo van nekem is cigány haverom de o normális és dolgozik és mégjobban utáljaa cigokat mit én :d

2010. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
pfúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjj!
2010. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
akkor teso?xD
2010. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Fúj, komolyan lenne gusztusod hozzá, miután az összes cigány ismerőse fasza megmártózott már benne?

ki tudja, miket terjeszthet

2010. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Bocs az offért, de elég idegesítő, hogy egyesek itt osztják az észt, de amikor az ilyen ok nélküli "parasztkodásért" orrba találja vágni valaki akár cigány akár nem akkor ne lepődjön meg:) Amíg nem ismersz valakit tartsd meg a véleményedet.. Én nem vagyok cigány, de a barátom az, és nincs nála jobb pasi a földön, ezt minden értelemben mondom és nem azért mert a barátom.. Sokféle cigány létezik ezt jó lenne ha a sok értetlen megpróbálná belepréselni a pici agyába!!:) Lehet lepontozni.
2010. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!