Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes e ilyen lány után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e ilyen lány után hajtani? Első randi megvolt, picit megijedtem.

Figyelt kérdés

Tehát lenne itten egy 26 körüli aranyos leányzó, nemrégóta van egyedül. Ismertem idáig baráti szinten, de én többet akarok, és most hogy már szabad, el tudtam hivni kettesbe, kicsit jobban megismerni.


Azonkivül hogy sok mindenben egyformán gondolkodunk, kiderült sajnos számomra néhány kellemetlen dolog: elmondta hogy nem romantikus alkat, üzletasszonyi ambiciói vannak (az akar lenni), nem sinyli meg ha épp nincs pasija (pedig 2 évig volt). Megvigasztaltam, hogy ilyen lányok mindig találnak maguknak valakit, ő rögtön leintett azzal, hogy nem várja a szőke herceget.


Nem az ilyenek az úgynevezett öntudatos nők, akik egy életre egyedül maradnak?


2010. szept. 7. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak nem Rékának hívják az illetőt?
2010. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kabbe
2010. szept. 7. 23:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Habár így nehéz megítélni ennyi információból, azt tanácsolom beszélgess vele többet h te is megismerd jobban!
2010. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kössz... csak tudod nehéz volt ezt is összehozni, mert dolgozott, illetve mindig elküldött hogy most elfoglalt. Most épp munkanélküli, de félek hogy amint munkája lesz, ilyenekre nem lesz ideje. Félek, hogy picit munkamániás
2010. szept. 7. 23:23
 5/18 anonim ***** válasza:
lehet h most nem akar ismerkedni, kis magányra vágyik.
2010. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap! A párom meg azt mondta hogy neki a melle nem érzékeny.... Bebizonyítottam neki, hogy mégiscsak érzékenyek! ;) Többé kevésbé minden csaj egyformán működik! A legtöbb szereti a f@szt és ugyanúgy működik belsőre is, mint a tömmi!
2010. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ó igen. Elfelejtettem még mondani, hogy válogatós is
2010. szept. 8. 01:27
 8/18 anonim ***** válasza:

Fuh! Na egy ilyen csajjal vagy nagyon jól, vagy nagyon rosszul jönnék ki. :D


Különben nem szokásom senki után futni, így azt tudnám javasolni, hogy utána sem érdemes. Ha egy kapcsolatban csak az egyik fél mutatja, hogy akarja a másikat, akkor a másik könnyen átveszi az irányítást, az meg nem egészséges.

2010. szept. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez nem jelent semmit,elöszőr a pénz utána a család, valszeg ő az a típus aki 30 felett tervezgeti a családalapítást,vagy 40 körül.Az egy dolog h. nem várja,de gondolom ha megismer valakit aki szimpatikus,biztos nem fogja elküldeni,csak nehéz lesz hozzá alkalmazkodni,mert valszeg neki a munka fontosabb lesz mint a párja,de minden ember változik,ha nagyon szerelmes lesz biztos szán időt a párjára is.
2010. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ismét egy olyan pasi, akinek olyan nő kell, aki elalél, ha csak ránéz, engedelmesen szétteszti a lábát, nincsen semmi ambíciója, szívesen eltartatja magát a pasival, esetleg elmegy a segélyért az Önkormányzatba, szül 3 gyereket, bár eltartani nem tudja.

Ismét egy pasi, aki megijed egy tehetséges, okos, igényes nőtől.

Mi a gondod magaddal?? félsz, hogy pár dologban felülmúlna? félsz, hogy nem te lennél a "főnök"?

Az a férfi, aki nem hajlandó futni egy nő után, az nem is szerelmes igazán. Ergo te sem vagy.

Hagyd békén a csajt, fog találni nálad sokkal jobbat! Jól érzed, kicsi vagy te őhozzá!

Nem a nő öntudatosságával és tehetségével van a baj, hanem azzal, hogy te nem rendelkezel ilyen tulajdonságokkal!

2010. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!