Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes e ilyen lány után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e ilyen lány után hajtani? Első randi megvolt, picit megijedtem.

Figyelt kérdés

Tehát lenne itten egy 26 körüli aranyos leányzó, nemrégóta van egyedül. Ismertem idáig baráti szinten, de én többet akarok, és most hogy már szabad, el tudtam hivni kettesbe, kicsit jobban megismerni.


Azonkivül hogy sok mindenben egyformán gondolkodunk, kiderült sajnos számomra néhány kellemetlen dolog: elmondta hogy nem romantikus alkat, üzletasszonyi ambiciói vannak (az akar lenni), nem sinyli meg ha épp nincs pasija (pedig 2 évig volt). Megvigasztaltam, hogy ilyen lányok mindig találnak maguknak valakit, ő rögtön leintett azzal, hogy nem várja a szőke herceget.


Nem az ilyenek az úgynevezett öntudatos nők, akik egy életre egyedül maradnak?


2010. szept. 7. 23:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"ismét egy olyan pasi, akinek olyan nő kell, aki elalél, ha csak ránéz, engedelmesen szétteszti a lábát"


minden pasi ilyen, nem? :D

2010. szept. 8. 10:23
 12/18 Fülünyúl ***** válasza:

Elolvasva a kérdést és a közben adott kiegészítő információkat azt tudom mondani, hogy kifogtál egy karrierista hölgyet. Az ilyeneket tényleg nem hatja meg egy férfi, mert úgy gondolják bárkit megkaphatnak, anyagilag is általában függetlenek, jól keresnek. Többségük akiket ismerek, alkalmi kapcsolatokat tart a szexuális igények letudására. Igen, letudására. Aztán élnek bele a vakvilágba. Nem valószínű, hogy belőle egy hű és alkalmazkodó társ lesz, főzni fog és családot akar. Majd amikor rádöbben, hogy még se gyereke, se férje, akkor már 40 lesz, vagy afölött, amikor meg már senkinek nem fog kelleni, és gyerekvállalásra is késő lesz az idő. Szóval az ilyen nőtől ne várj romantikát, ne várj hűséget, érzelmességet ne várd, hogy egy férfi kelljen neki. Így is megkap amit és akit akar, és ezzel mocskosul vissza is él. Ameddig tud, mert ugye az idő felette is el fog járni, aztán akkor esik pánikba.

Szerintem akármilyen csinos is, felejtős, vagy alkalmi kapcsolatot létesíthetsz vele anélkül, hogy ne törjön össze a szíved.

2010. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem, kérdező! az én férjem nem várta el, hogy első pillanatra elaléljak és engedelmesen szétrakjam a lábam. Ő meghódított. Megdolgoztunk mindketten a másik érzéseiért, bizalmáért és szerelméért. És ettől lesz a dolog értékes! Ő nem ijedt halálra egy öntudatos, okos nőtől, akinek tervei voltak (vannak)! Biztosan azért, mert neki is vannak: van ambíciója, vannak családi tervei. Ő is művelt és erős egyéniség.

És nem volt lusta és élhetetlen.

Szóval: nem, nem minden férfi olyan! az aki ér is valamit, az semmiképpen!

2010. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10:47 ez megint egy orbitális baromság!

Én ugyanolyan vagyok, mint a bemutatott nő, és nem vagyok karrierista, megtaláltam életem párját, hűséges és alkalmazkodó vagyok, és még gyereket is tervezünk!

Kics.eszettül irritáló, hogyha egy nő nem ostoba szőke plázaliba, aki nem tud mást csak szopni és pillogni és kinyomni 3 gyereket magából, esetleg jó munkája van és nem segélyen tengődik, akkor az máris karrierista és meg kell vetni! Nem így van, ezt csak a buta kényszer-családos nők gondolják, és a gyáva ostoba férfiak,a kiknek nem társ kell, csak egy p.ina!

2010. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Megdolgoztunk _mindketten_ a másik érzéseiért, bizalmáért és szerelméért."


Ezen legyen a hangsúly. Márpedig nekem nagyon úgy tűnik, hogy a csaj nem úgy mutatkozott be, mint aki nagyon dolgozni szeretne a kérdezőért...


Azt viszont osztom, hogy egy erős egyéniséget csak egy másik erős egyéniség tud egészségesen kezelni.

2010. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
figyelj rám! Szerinted ha óvatosan megpróbálok utalni rá (és ezzel egyidőben dicsérni is, burkoltan) hogy ilyen lány mindig talál magának valakit, erre leolt azzal, hogy jól elvan pasi nélkül, akkor én vagyok lebaszva, hogy gyáva vagyok és arra várok, hogy tegye szét a lábát azonnal? 3 Hónapig kellett várjak erre, mert dolgozott meg épp ünnepek voltak. Tudom hogy most fejezte be kapcsolatát, ki kell tapogatózzam hogy hogy áll most!
2010. szept. 8. 20:57
 17/18 A kérdező kommentje:
egy fikarcnyi érdeklődést sem mutatott, ezért kell óvatosnak lennem nehogy azt higgyje, kikezdek vele. Azzal, hogy üzletasszonyi ambiciói vannak és nem romantikus alkat, arra kell következtessek: hiába udvarolnék neki a legszebbeket, hiába hoznám neki a legszebb virágokat, leperegne róla.
2010. szept. 8. 20:59
 18/18 A kérdező kommentje:
amikor ilyenek ir, mint amiket emlitettem, akkor mit dolgozzak érte? Azért csak, hogy biztosan elhajtson??
2010. szept. 8. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!