Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes olyan csajra hajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes olyan csajra hajtani aki cigány pasival járt?

Figyelt kérdés

osztálytársam, nem cigány, nagyon szép, aranyos csaj, régebben ki se néztem belőle h ilyen "cigánymániás" (cigány zene néha, myvip ismreősei teli van cigányokkkal), ma is láttam cigányokkal és hát fúj

de mégis húz valami iránta


2010. ápr. 14. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
NEM!!
2010. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt undoritonak talalokm, ahogy egyesek itelkeznek itt mas börszinü emberekröl, masreszt viszont egyet kell ertenem, az elöttem hozzaszoloval, abban az esetben, ha olyan ciganyokrol van szo, akik megerdemlik a megkülömböztetest. Egyebkent en magyar emberbe az ilyeneket csak mocskoknak hivom, mert magyarba is van piszkos, mocskos mosdatlan, tolvaj szemetlada, mint ciganyba. Anyikamat egy cigany banda bantalmazta, meg amikor kicsi voltam. A batyamnak fajt a hasa, mentöt kellett hivni ejszaka. Anyu be ment vele a korhazba 50 km- re volt tölünk egy nagy varos, oda. A mentösök haza mar nem hoztak, ezert a vasutalomason varta a hajnal harmas vonatot, amikor egy csapat cigany belekötött. Anyu ugy meselte, hogy fatal ferfitöl, 70 eve idös nöig, es kisgyerekig mindenfele volt köztün, voltak vagy tizen, igazi batyus ciganyok. Kiteptek anyu füleböl a fülbevalot, de el tudott szaladni. Az volt a szerencseje, hogy az epület elött allt egy taxi, es a taxis bekiserte anyut az allomasra, es ott maradt vele mig nem jött a vonat. Engem ket magyar ficko akart megeröszakolni hajnal ötkor munkaba menet, csak mert reszegek voltak, egy szombat hajnalba. Ahhoz, hogy valaki rossz legyen, nem kell barnabb börszin.
2010. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Magyar lány létemre nekem is volt már cigány barátom. Ez van! Nem csípem a rasszizmust, és amúgy sem szabadna minden cigányt általánosítani. Vannak normális kivételek. :) Ha tényleg tetszik neked a lány, akkor nem az exei alapján fogsz dönteni...
2010. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nem érdemes. azt ami 'húz iránta' találsz más csajban, aki nem problémás
2010. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!