Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes érte hajtani?

Érdemes érte hajtani?

Figyelt kérdés
Elektromos gitáron játszok már 1 jo ideje és azt szeretném megtudni tölletek h szerintetek van rá esély h egy Evanescence-ben vagy valami hasonló bandában játszhatok ha jol csinálom és elkötelezett vagyok? válaszokat elörre THX
2010. ápr. 14. 14:21
 1/5 Thurston ***** válasza:
Ha jó vagy, meg van benned hajlandóság arra, hogy elköltözz innen, meg amúgy is sokat utazgass, akkor ez abszolút lehetséges dolog.
2010. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. ápr. 14. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nagyon bírom. Kapnak egy jó választ, de azért kiemelik ak érdést. Csakhogy! Nem fűznek hozzá semmit, hogy mire kíváncsiak még, nehogy véletlenül is lehessen érdemben válaszolni. Rokk.
2010. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jobb lenne, ha alapítanál egy hasonló bandát, nem?:) és abban kiéled a kreativitásod és a banda számait is játszhatjátok akár próbákon, hogy összeszokjatok.. (én hadd legyen a zongorista xD :D)
2010. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én hadd legyen? :) de ha nem jönne össze és alapitok bandát jöhetsz :)
2010. aug. 4. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!