Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen logikátlan lány után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen logikátlan lány után érdemes hajtani?

Figyelt kérdés

Lássuk csak: adott két lánytestvér. Az egyikükkel megpróbáltam közelebb kerülni, mert tetszett, 1 hét után majdnem eljutottam, amikor közölte, hogy barátja van. OK, semmi gond, megpróbáltuk.

Két hétre rá véletlenül (!) beszéltem a testvérével, és megtudtam, hogy neki már fél éve nincs barátja, csak szeret taktikázni, meg kéretni, ne is törődjek vele.


...


nekem azonban itt elment a kedvem. Én értem, hogy a lányok logikátlanok és kiszámithatatlanok, de egyrészt ez még kiüthet később is, másrészt mindennek van határa... oké, hogy kiszámithatatlan, de most emiatt egy kapcsolatot nem tudtunk elinditani??


2010. nov. 12. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keruld el a tavolrol...hidd el, jobban jarsz...
2010. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem eröltetném :) Ha ezt mondta, akkor amit főzött, egye is meg.
2010. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta, mert így adta tudtodra, hogy nem akar semmit tőled.
2010. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátja, és mégis azt mondta, hogy azért nem, mert barátja van, akkor szerintem felejtős. Valószinűleg egyszerűen csak nem akart megbántani ilyesmivel, hogy "bocsi de nem vagy az esetem". Amit mondott, talán azt a legkönnyebb megemészteni ha már egyszer kosarat kapsz. :)
2010. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ó igen, ezt nem irtam le pontosan. Nem mondtam ki konkrétan, nem célozgattam rá. Csupán szóbajött
2010. nov. 12. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
A férfi vagy ,felpofozod!
2010. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a lánnyal ne kezdjél semmit. Aki már az elején nem őszinte ilyen viszonylag nagy súlyú kérdésben, attól ne várjál semmi jót.


Viszont miért gondolod, hogy a lányok "logikátlanok"?

Általában egy nő tényleg nem olyan racionális gondolkodású, mint egy férfi, de ez nem jelenti azt, hogy nélkülözne mindenféle logikát.

2010. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, ennyi. Ezt 100-ból 99 lány nem képes őszintén megmondani.
2010. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani mint az előbbiek: ne foglalkozz vele, mert ha ennyire kamuzik, akkor semmi jót ne várjál tőle. Ha össze is jönnél vele, hidd el csak veszítenél, mert kihasználna!
2010. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem logikátlan csak hazudik.. Felejtsd el.
2010. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!