Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az én csajomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az én csajomra kell hajtani?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt, és már a kapcsolatunk elejétől kezdve hajtanak a bnőmre. Ha elmegyünk egy szórakozóhelyre és csak egy kicsit (max 5perc) egyedülhagyom máris fűzik. És ez így megy majdnem mindig. Persze bnőm elhajtja őket, de akkor is állatira idegesít már, hogy minden nyomorék pont az én nőmre akar hajtani.


Más is van ilyen helyzetben vagy csak én?


2010. júl. 6. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
rám is mindig hajtanak,és a pasimra is mindig hajtanak:) nyugodj meg...elhajtja őket,ne húzd fel magad,bár tudom nehéz.
2010. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne húzzam fel magam? Könnyű azt mondani! :)
2010. júl. 6. 21:18
 3/12 Timi: ) ***** válasza:
100%

Azért,mert Feltűnő...

vagy feltűnően szép a barátnőd.(nem mindegy a kettő)

Én inkább büszke lennék rá,hogy másnak is bejön a párom,ha meg elhatja őket,nem értem miért kell ezen idegeskedni:O

Bocsi!

23/L

2010. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Timi: ) ***** válasza:
elhajtja* bocsi
2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig felhúzom magam,elhiheted...mikor még írkálnak is a barátomnak a csajok,pedig tudják hogy velem jár.de olyankor 10percig puffogok,tajtékzok,aztán rájövök h le se szarja őket,engem szeret.fordítva ugyanez,csak én vagyok a féltékenyebb,ő nem mutatja.
2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem akkor is idegesít! Ami az enyém, ahhoz ne nyúljon senki!
2010. júl. 6. 21:27
 7/12 anonim válasza:
nálunk is ez a helyzet!Mindenkinek a másé kell!b@szott idegesítő dolog!4 éve vagyunk 1ütt de szinte mindennapos h valami kis gyökér próbálkozik!A kedvencem az amikor mondja h van barátom.erre:engem nem zavar!....hmmmm amikor meg odalépek akkor meg én vagyok az agresszív!(sajnos máshogy nem lehet!) 24f
2010. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de nem tudsz mit tenni...idegesítő,oké.de nem előzheted meg h ráhajtsanak,csak ha elcsúfítod:D
2010. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Üdv az én csajomra is rámozdultak párszor és mindig idegesít olyankor van egy kis balhé köztünk persze én is védeni akarom mert az én csajom elvégre is és leütném azt a barmot aki nyomul rá de mindig megnyugtat
2010. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát az én csajomra nem mozdulnak rá többet legalábbis azon a szórakozóhelyen ahova járunk nyomult egy csávó a csajomra én odamentem elküldtem az @nyjába erre megvágott a kis p*cs én meg állon vágtam odarángattam a pulthoz és majdnem az összes fogát kivertem a pulton azóta nem nyomul senki a csajomra abban a dicoban
2010. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!