Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire etikus 1 haver volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robi19xD kérdése:

Mennyire etikus 1 haver volt csajával összejönni aki még fiatalabb is tőllem v 5 évvel?

Figyelt kérdés
Már egész rég óta beszélgetek a csajszival mindig lelkitámaszt nyújtottam neki stb. és hát egész mély érzéseket is kibeszéltünk nagyon megfogott. Meg hát amúgy is elég atraktív kiscsaj. Találkoztunk már többször is de most Singben ahogy találkozott a pillantásunk én nem tudtam neki ellenálni. Már el döntöttem h ő kell nekem csak kíváncsi vagyok külsősök véleményére.
2011. febr. 6. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A havernak már nem csaja. Szóval nyugodtan. De vigyázz, nehogy egy ringyóval jöjj össze.
2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok de barátnőm ex pasijával sose jönnék össze mert házinyúlra nem lövök ...:S ÉS a bnőmnek szarul esne h az exével járok ...
2011. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem etikus. Megjártam az utat, a tudtom nélkül kavartak és a csaj közben még járt hozzám dugni olykor. Egy véletlen folytán megtudtam és egy "testvéri" kötelék ment rá majdnem. 1,5-2év kellett, hogy "már amennyire" barátként nézzünk egymásra megint. Nem voltunk együtt és egy szavam nem lett volna, ha mondja, de így, hogy a hátam mögött...
2011. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ki szakított. Ha közös megegyezés, akkor nem úgy váltak el, hogy többet nem akarják egymást látni és egyik félben sem él még a remény az újrakezdésre.
2011. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cleptomaniac ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a haverodat, az a legtisztább.
2011. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3x megcsináltam. 3x új baráti kör. de most lehet megint hülyeséget fogok csinálni. beszéld meg a haveroddal h ez őt mennyire zavarja.

24/F

2011. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát már megdumáltam vele és pozitívan fogadta szal ilyen téren nincs gáz :)
2011. febr. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!