Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak haver lennék vagy annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak haver lennék vagy annál több is?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor megismerkedtem tök jól elvoltunk stb. Ő is és én is egy komoly csalódáson vagyunk túl. Annyira nem erőltettem a dolgot néha chateltünk meg véletlenül összefutottunk és jókat beszéltünk. Mivel egy helyen lakunk tegnap szintén összefutottunk azt kiteregette a magánéletét meg hogy milyen mély ponton volt stb. Amit nem értettem azt hogy néha elkezdett kekeckedni velem meg beszólogatott persze azért nem hagytam magam de nem durva dolgokra kell gondolni csak úgy poén szintjén. Lehet hogy csak én vagyok ilyen de azért néha magamra vettem mert én már elképzeltem milyen lehet vele egy kapcsolat, amire saját bevallása szerint is vágyik. Igazából nemtom hogyan tovább nem merek neki beszélni az érzéseimről mert félek koppanok. Vagy csináljak úgy mintha mise történt volna és szintén dumáljak vele haveri szinten. Igazából udvarolni nem nagyon udvaroltam még mindig a lányok szedtek fel:) Egy másik csaj rám van kattanva és ez a lány írt hogy nyugodtan adjak a másiknak egy esélyt. Nem tudom ezt hogy gondolta. Tanácsokat szeretnék, mert nem szeretnék haver lenni.
2011. ápr. 21. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem beszélsz, akkor már is koppantál. xP Hogy írjak valami biztatót is: Hajrá! És nem úgy kell elképzelni, mint a filmekbe, hogy varázsszó meg szerelmeslevél, hanem csak haladj tovább, meg hagyd őt is, még ő is biztos lesz a dolgában. De ha téged szedtek már fel, akkor meg van tapasztalatod...


Hát a másik csaj szeretné tudni, hogy most akkor szabad vagy-e. Igaza is van.

2011. ápr. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!