Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna ha tényleg terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ha tényleg terhes lennék?

Figyelt kérdés
a barátommal kb 16 hónapja vagyunk együtt, de viharos kapcsolat, nem az igazi. nemrég jöttünk újra össze hosszabb idő után és védekezés nélkül voltunk együtt 3x, megszakításos módszerrel. pár hónapja abbahagytam a gyógyszert. másnap mondtam hogy remélem nem lesz baj ebből, de ő viccelődött hogy majd megyünk babakocsit nézni meg akkor adnék neki ajándékot ha ugye terhes lennék a gyereket. szerintetek miért viccelődött ilyennel? 39 éves nincs gyereke, felesége sem volt. én 22
2011. okt. 19. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
39 évesen lehet, hogy már szeretne babát. Miért nem kérdezed meg?
2011. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hát nem is komoly a kapcsolatunk annyira hogy ez beleférjen szerintem + fiatal vagyok még ahhoz
2011. okt. 19. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h tényleg örülne neki.
2011. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de nagyon felelőtlenek vagytok. Főleg a barátod, h 39 éves és ilyen viharos kapcsi mellett neki ez vicces, hogy a "módszerrel" bármikor teherbe ehetsz. Ha nem akarsz még gyereket, vagy főleg neki nem, tessék védekezni!

Nehogy ilyenre hagyd már, hogy "majdcsak vigyáz" . És ha nem? akkor majd otthagy egyedül, vagy egy boldogtalan kapcsiban lesztek egy gyerek miatt?

2011. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már nem csinálok több ilyet, tudom felelőtlen volt
2011. okt. 19. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mindig az első spontán reakció az igaz.

Nem viccelődött,szerintem örülne egy gyereknek.Örülne,ha megadnád neki,még ha viharos is a kapcsolatotok.

De,az hogy te nem vagy biztos a kapcsolatotokban,az elgondolkodtató.Csak akkor szülj neki gyereket,ha tényleg vele maradsz.

Iszonyatos,ha egy gyerek apa nélkül nő fel,és még rosszabb ha az apa ellen van nevelve.

2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
minek kefélsz egy 39 évessel? hogy itt sírjon a szád?
2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem akarok gyereket és nem sírok csak kíváncsiságképpen írtam ki mert nem értettem miért mondta ezt
2011. okt. 19. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinte az is biztos vicces lenne, amikor otthagy téged egy 2 éves gyerekekkel, és még te pereskedhetsz a gyerektartásért, ő meg hajkurássza tovább a húszéves csajokat.

Nem mindenki érett az apaságra, aki elsőre örülne egy gólyahírnek.

2011. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!