Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szólna hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem a kedvenc tanárom fia. Igaz tanárnő már nem tanít engem de nekem mindíg is ő lesz a legjobb tanár. Amíg tanított nagyon jóban voltunk..sokat beszélgettünk mindenféle dolgokról (a szerelemről is :)).. mindíg ő ápolgatta a lelkünket ha valami gond volt. Most hogy már nem tanít sajnos csak ritkán tudunk beszélni de még ilyenkor is nagyon kedves. Szóval az a lényeg hogy nagyon tetszik a fia. Úgy vettem észre hogy én is neki. Még nem történt semmi..de nagyon félek hogy ha összejövünk az anyukája mit fog szólni...most mégis csak a fiáról van szó :/ nem tudom hogy fogadná ha egy régi diákja "befurakodna" a családjába...Szerintetek érdemes így összejönni a sráccal?

16/L


2011. okt. 1. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom ugyanabba az iskolába jártok így elég valószínű, hogy a fiú az anyja egy volt diákjával jön össze. Ha nem lépsz akkor nem te leszel ez a diáklány.
2011. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg jól elvoltatok akkor miért ne? szerintem még örülne is hogy egy olyan lánnyal van együtt a fia akit már azért ismer kicsit :) Hajrá ! :D
2011. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem egy iskolába járunk :)

Az anyukája még általános iskolában tanított.

2011. okt. 1. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem baj
2011. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!