Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna hozzá? (többi lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval ..még csak másfél hete...szerintetek mitszólna hozzá,ha kiraknám a telefonomon háttérképnek?

Korai vagy örülne neki...szerintetek?


2011. júl. 14. 11:03
 1/10 anonim válasza:
miert zavarna ot?sztem biztos nem lenne neki baj...sot....
2011. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális,és tetszene is neki:) nekem pl a párommal ugy van h kozos kép a háttere nekem is meg neki is és szivecske van koztunk:) sok siekrt,és ha eglássa biztos h fog neki orulni:)
2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen itt kellett megkérdezned?Miért nem egy barátnődet kérdezed meg?:D Bocs nem szívatlak....Biztosan örülne neki...de lepd meg h fogja meg telefonod és hogy ő vegye észre és ne te mutasd meg neki..:D

16/F

2011. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokta:)

azért nemkérdeztem barátnőmet ,mert én így szerettem vna,h álltalában h is megye ez :D

amúgymeg úgylesz,h nem mutatom meg neki,mert mindíg megnézi a telómat :)

2011. júl. 14. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez inkább a "ki nem sz.arja le" kategóriába tartozik !
2011. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd szólj,ha létrehoztak ilyen kategóriát és akkor utánna odafogom írni a hülye kérdéseimet...hameg nemtetszik,akkor nemkellrá semmit írni...senki sem kényszerít rá...
2011. júl. 14. 12:46
 7/10 anonim válasza:

ne oltogasd mar szegeny lanyt:S normalisan feltette a kerdeset ha ennyire degeneralt vagy h nem tudsz valaszolni akkor inkabb lepj ki erröl az oldalrol...

ja am uccso voltam:DD

2011. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
vagyis elsö xDD felre neztem xD SZAL ELSÖ VOLTAM:Dde lenyeg ugyanaz:DD
2011. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg az a degeneráltság , hogy triviális kérdéseket pakolnak fel egyesek !


én spec nem szoktam nézegetni mások telefonján a háttérképeket ... és szerintem a barátja is úgy fogja értékelni, hogy aranyos vagy de igazából LES.ZAROM !

2011. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sztem nem konkrétan neked tettem fel a kérdés...meg én úgy gondolom,h senkitsem bántottam meg ezzel..márnemazéé

hameg valami nemtetszik,akkor miértkell hozzászólni?

meg ennél idiótább kérdések si vannak,meg úgygondolom,h azért van ez az oldal,h bármilyen kérdéset fel lehet tenni,ha éppen úgy adódik..

2011. júl. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!