Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság a szomszéd sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság a szomszéd sráccal? A barátom mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

A szomszédban lakik egy velem egykorú srác, és pár napja elkezdett udvarolni - csak szolidan, de bevallja h tetszek neki. Már alakulgat a tali, vagyis beszéljük hogy mikor és hol és hogy. Én régóta szerettem volna már egy olyan barátot, aki át tud jönni hozzám bármikor, mikor unatkozok, akár éjszakáig ittmaradhat mert csak itt lakik a szomszédban:) (volt ilyen de sajnos elköltözött és most nem ismerem errefelé senkit sem:(). Tehát ismerkedünk, de elég gázos, mert én csak a barátja akarok lenni mindenféleképpen és nem tudom, hogy adjam a tudtára - bár van barátom úgyhogy leheth nem is kéne a tudtára adnom?! És még attól félek, h a barátom kiakadna ezen:S én se örülnék neki ha egy másik csajjal töltené az éjszakát - csak ha csúnya a csaj és 1000%ban bízok benne hogy nem lesz köztük semmi. Hogy mondjam el a barátomnak h át fog jönni egyik nap a srác? Vagy majd miután átjött, akkor mondjam utána neki, h volt itt XY? Persze hogyha a barátommal lehetek, akkor inkább vele vagyok, mint a sráccal(szomszéddal) ez természetes.

17/L


2010. júl. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hallgass a szívedre, és a barátság fontosabb hidd el hosszutávon is !!!

Ő még várhat elöször a barátok ...

16/F

2010. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem adtad a szomszéd tudtára, hogy te csak "barátságot" akarsz akkor itt az ideje, mert szerintewm ő többet gondol. és mindig is többet fog. Nem olyan egyszerű a fiú-lány barátság, mint ahogy te hiszed...
2010. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a szomszéd csaj jól nézne ki és jóban lennék vele, tuti megdugnám. nem macsóságból írom, hanem mert 2 emebr, akik jóbn vannak, általában szeretkezni szoktak hosszú téli estéken... nem kell a bullshit, hogy jaj de én hűséges vagyok.. úgyis lefekszel vele. semmi baj nem lenne a barátságotokkal, ha egyikőtök sem akarna semmit. így viszont szerintem válassz a barátod és az új barátod között.
2010. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"pár napja elkezdett udvarolni - csak szolidan, de bevallja h tetszek neki. Már alakulgat a tali, vagyis beszéljük hogy mikor és hol és hogy."

Ne haragudj, de tovább nem is olvastam. A barátodnak fel fog robbanni a feje, és teljesen jogosan. Sürgősen tisztázd a szomszéddal a barátság és az udvarlás közti különbséget. A barátság oké...lenne, de ez nem az.

2010. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a nők szerint van fiú-lány barátság, úgyhogy ezt vagy szögezd le neki egyértelműen, vagy hagyd a francba az egészet.
2010. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OKé, de mit mondjak neki? Hogy közöljem vele, hogy csak barátság?
2010. júl. 26. 23:32
 7/7 anonim válasza:
Férfi és nő között nincs barátság!!Hidd el!!Csaj vagyok és tapasztalatból mondom!!Először énis szt hittem,hogy van!!Aztán az egyik fél mindig többet akar...
2010. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!