Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szólna hozzá? (:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna hozzá? (:

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akit most mikulásra szeretném meglepni.(:

másfél hónapja vagyunk együtt,és gondoltam szép lenne ha kapna tőlem egy kulcstartót,ami egy szív és ketté lehet törni.Így az egyik fele mindig nálam és a másik nála lenne.

Szerintem nagyon szép gesztus lenne.Én örülnék neki nagyon!!:)

Továbbá van még egy másik.:egy szív és mellé egy kulcs.

szerintetek örülne neki?(:


2010. nov. 28. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem örülne. Ha szeret, örül minden ajándéknak, még egy ilyen giccses ajándéknak is.
2010. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért giccses ez?:(
2010. nov. 28. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyiknek giccs, a másiknak nem. Ha a barátod szeret akkor nem azt fogja nézni, hogy mit adsz neki, hanem azt, hogy TE adod neki. Ezt tartsd szem elött és nem lesz semmi gond. Azért figyelj oda, hogy mit adsz. //Csak jótanács ;)//
2010. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátod egész biztosan nem tartja majd giccsesnek, mert a szerelem úgy működik, hogy elhiteti velünk, hogy rózsaszín a világ. De ez nem baj, ettől (is) vagyunk emberek, érző emberek.
2010. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem giccs, legalábbis nem annak, aki még nem kapott, vagy nem adott ilyet. Én pl, még nem kaptam, és nem adtam még ilyet, de örülnék neki. De gondolom annak, aki már kapott annak az.
2010. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem nagyon aranyos gesztus tőled!ha szeret a párod akkor nagyon fog örülni az ajándékodnak!:D csak bátran add oda neki!:D
2010. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÉN nagyon oda lennék egy ilyen ajándékért. Az 100%, hogy a nyakadba borulnék. Egy ilyen ajándék olyan amit egy életen át érdemes megtartani, bármi is történjen utána.
2010. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottiekhez.
2010. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy klassz ötlet,én is ezt kaptam a barátomtól,első találkozásunkkor,de mind két szívfélbe bele gravíroztatta a nevünket,és így most nálam van az ő neve nála pedig az enyém!!:)és a nyakába hord egy ezüst szívecske medált,az én nevemmel!!IMÁDOM!!nagyon jó ajándlk,de tényleg,és szerintem ha szeret fog neki örülni!!!
2010. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!