Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki nem tartja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki nem tartja a kapcsolatot az exével? Mert itt sorra azt olvasom, hogy így haver úgy haver, puszipajtás.

Figyelt kérdés
Volt ott egyáltalán szerelem? Mert két szeretőből nem lesz barát. Vagy még mindig szeretik egymást, vagy sohasem voltak szerelmesek...
2011. febr. 1. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatot megszakítottam az összessel.


23F

2011. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek veled. Ha valahol volt szerelem, és utána szakítás, utána soha nem lehet barátság. (én amúgy sem hiszek a férfi-női barátságban, csak a haverságban). Én egy exemmel sem tartom a kapcsolatot már. A szakítás utáni időszakban, ami pár hónap volt, akkor még tartottam, néha találkoztunk, elmentünk ide-oda. De az ember úgyis továbblép egyszer, és ez a kapcsolat megszakad. A néha-néha beszélgetés nem tartozik bele szerintem, mivel akárkivel tudok beszélgetni néhanapján.
2011. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sosem értettem a kapcsolattartást szakítás után... és jöhet a duma, hogy az életem része volt stb. Ez így van, de a legfontosabb szót elfelejtik, azt, hogy "volt".
2011. febr. 1. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom velük a kapcsolatot. Nem látom értelmét. Együtt voltunk, szép volt, jó volt, elváltunk. Egymás múltjává váltunk, szerintem nincs szükség a kapcsolat fenntartásra.
2011. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár szót váltunk, ha valamelyik netes fórumon (amúgy messze lakunk, nem találkozunk) összefutunk nagyritkán, de én ezt inkább olyan udvariassági beszélgetésnek érzem. Én speciel meglennék akkor is, ha soha nem hallanék róla. Nem vagyunk sem barátok, sem haverok, csak nem köpködjük egymást, ennyi.
2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm énsem tartom egyikkel sem :S Volt mikor köszönni se tudtak.... de az meg bunkoság...-.- de ez megint más
2011. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez nagyon függ a kapcsolat jellegétől. Első párommal jelenleg is tartom a kapcsolatot, hisz 15 évesek voltunk, mikor jártunk, és nem is tartott sokáig...stb. Azóta sok× segített a kapcsolataimban, és én is neki. De pl 14 hónaposommal nem beszélek, és nem is szeretnék, mert még érzek iránta, és az ilyen helyzeteket szerintem jobb elkerülni.

Összefoglalva: ha az ember teljesen túllép a másikon, akkor mért ne tarthatnák a kapcsolatot, ha mindkét fél akarja? Nem kötelező, de nem értem miért olyan megbotránkoztató ez számodra. Főleg, ha évekkel korábbi tiniszerelmekről van szó, szerintem nem kell ecsetelnem azok komolyságát. Persze, az ilyesmi soha nem megy egyből. Akit említettem exemet kb 1 év után tudtam normálisan elviselni, mint havert. Egy másik exemmel 4 évig nem beszéltünk, míg egy véletlen folytán a közelébe nem költöztünk (tényleg véletlen volt, azt se tudtam konkrétan hol lakik). Akkor elkezdtünk néha dumálni a buszon újra, elmegyünk néha iszogatni, koncertekre. Pedig semmit nem akarunk a másiktól, és mindkettőnknek van párja.

2011. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel se nagyon. Elég ritkán egy "hogy vagy?""köszi jól", és ezzel lezárul a beszélgetés. Részemről ennek jelentősége a nullával egyenlő.

Ez olyan, mint a "döglött a kutya, de azért tartsuk meg".

2011. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!