Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden haver ilyen? Vagy csak ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden haver ilyen? Vagy csak ő?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk már, és a haverja az elejétől kezdve folyamatosan ócsárol, lehúz és kibeszél engem, úgy, hogy a kapcsolatunk első 8 hónapjában nem is találkoztam vele egyetlen egyszer sem! Igen, nem tagadom, előfordulnak viták a kapcsolatunkban, de melyikben nem? De ő többek között ezek alapján ítél el engem, és mondja rólam azt hogy hisztis p vagyok, stb, holott nem ismeri a teljes szitut, nem tudja, miért volt a veszekedés (többek között a barátom hűtlensége miatt, és azt hiszem, jogom volt kiakadni rajta, és nem érzem bűnösnek magam hogy nem teszem túl magam rajta fél perc alatt). De többek között azzal is baja van, hogy egyetemista vagyok. Meg sem ismert, de már eldöntötte, hogy én egy beképzelt, öntudatos, elkényeztetett senkiházi vagyok, mert egyetemre járok. Leginkább a stílusa zavar, ahogy beszél rólam, holott egyrészt nem is ismer, és soha, semmilyen formában nem ártottam neki, nem bunkóztam vele. És valahol zavar, hogy a barátom nem állítja le, és nem mondja neki, hogy na így nem beszélhetsz a barátnőmről. Általában akkor oszt engem a haver, amikor összekapunk barátommal, és olyankor barátom is dühös rám. Szerintetek normális, hogy ilyenkor nem véd meg? Mit tehetek az ilyen haverral? Miért csinálja?
2011. máj. 22. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden haver ilyen. De szerintem, nem is azért írtál ide, mert annyira magyarázatot vársz, (te magad is tudod, hogy nem valószínű hogy kapsz) csupán ki akartad adni magadból. Ha szeretnél róla beszélni, bátran írj a privát e-mailt.
2011. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtam:) de a kérdésem továbbra is az, hogy haverok egymás között tényleg így beszélnek a barátnőjükről? illetve mit tehetek az ilyen haver ellen? nem akarok bizonygatni sem semmit neki, mert ki a fene ő, hogy én itt megfeleljek neki...
2011. máj. 23. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem,nem minden haver ilyen.Ez csak egy nagyszájú bunkó,aki lehet,hogy féltékeny rád.Vagy csak rossz tapasztalatai vannak egyetemista lányokkal kapcsolatban. Mindegy,akkor sem szép tőle,hogy beleszól a kettőtök dolgába.Ne hagyd magad,mondd el neki a véleményed és a barátodnak is.
2011. máj. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom hagyni magam, de neki nincs is lehetőségem elmondani a véleményem, mivelhogy nem is találkozom vele személyesen soha (épp ezért nem értem, mi alapján von le rólam ilyen következtetéseket). Barátomnak próbáltam elmondani, de nem akarom olyan helyzetbe hozni, hogy úgy érezze, választania kell köztem és a haver között... De már gondolkodtam rajta, hogy írok levelet a srácnak, de azzal meg olyan mintha aláírnám, hogy köze van és joga van beleszólni a magánéletembe... Tanácstalan vagyok:(
2011. máj. 23. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ez alapján úgy hangzik, ti hárman vagytok a kapcsolatotokban, nem ketten. Ne hagyd magad! Nézzen körül a saját háza táján, ha reagálsz erre az alantas húzásokra, csak szítod a tüzet. Élvezd a barátod társaságát, a megrontó meg hadd irigykedjen.
2011. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!