Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem bosszantana az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem bosszantana az ilyen?

Figyelt kérdés

van egy csaj a suliba. bejön nekem.

és néha tökre úgy gondolom hogy én is neki. de van egy bökkenő ami zavar. fogszabályzós volt.már nem az és elég f.szán szépek lettek a fogai. én meg a fogszabályzós időszak előtt vagyok. nem túl bájos fogakkal:D


talán ez még annyira nem is nagy probléma ami igazán bosszant hogy néha már messziről észrevesz. meg van h elmegy mellettem és folyton engem néz. és nemtudok az ilyennel mit kezdeni hogy most tetszem neki vagy sem? :D

lehet h bejövök neki de hallok sztorykat róla hogy részegen miket csinál. de egyébként nem ribanc féle xd


szintén egy irritáló dolog hogy a csaj nővére osztálytársam.


bocs ha hülyén fogalmaztam. légyszíves normális válaszokat:)

18f


2011. szept. 8. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mi bosszant téged?
2011. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

maga az érzés ami bennem van.

van hogy úgy vagyok vele hogy nagyon összejönnék a csajjal ,de ez hogy a suliba jár .kissé zavar


maga a bizonytalanság ami zavar.pedig tényleg nagyon jó csaj sztem:D

2011. szept. 8. 22:12
 3/7 LuckyestLooser ***** válasza:
szard le és járjatok !
2011. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem túlzottan nem zavar ha egy lánynak van fogszabályozója...


16\f

2011. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondom hogy már nincs:D és pont az zavar hogy neki nagyon szép fogai vannak ebből adódoan azt várhatná el hogy a fiújának is szép legyen
2011. szept. 8. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebből adódóan miét várhatná el? Ez adottság kérdése is.... vagy elfogad így (akár egy idő után csak) vagy hagyd a fenébe.

Azt kérdezed, hogy minket bosszant-e az ilyen érzés? Nem bunkóságból de neked az mit számít? Ha téged bosszant old meg,(mindenkinek másképp kell) ha nem, akkor meg nincs miről beszélni.

2011. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazada van nincs értelme hülyeségeken gondolkodnom..:\
2011. szept. 9. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!