Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megért engemet? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megért engemet? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap megtörtént az, amit soha nem szerettem volna!5 eve vagyunk együtt a párommal, de nemrég képbe jött egy harmadik, aki tisztára elvette az eszem és én azt hittem, hogy ő vele kell már lennem!Tegnap találkoztunk, történt egy csók(de csak ennyi)!Ha nem találkoztunk volna akkor mindig az lett volna bennem, hogy szerelmes vagyok belé,de igy mivel megtortént rájöttem, hogy nem is és letudom zárni és nem fog ő az eszembe járni!!!Úgy érzem ennek megkellett történnie, hogy tudjam nem az amire gondolok, tehat nem vagyok bele szerelmes!!
2011. szept. 6. 10:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem most fogod be a szemedet de ez a te dolgod!
2011. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2011. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi akkor nem gáz a dolog szerintem.

De én attól tartok,vissza fog jönni ez az érzésed,és lesz még csók.34f

2011. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én igen.Én is megcsaltam már a párom és többel,mint csók.Ő a vőlegényem és voltak sexuális gondjaink és szakítottunk is más dolgok miatt.Megalázottnak éreztem magam és visszataszítónak.Szügségem volt arra,hogy Nő legyek.Kibékültünk és én soha de soha nem fogom neki ezt elmondani.Most jobba kapcsolatunk,mint valaha és a sex csodálatos.Egy év alatt mennyi minden történt.A megcsalás kellett,hogy ujból nő legyek és tudjak hódítani,megbocsájtani.Most a vőlegényem és összeházasodunk.Persze soha többet nem csinálok ilyet,a sex sem volt jó avval a fiúval.Egyszerüen a lányok azért csinálnak ilyesmit mert vágynak a gyengédségre,amit nem kapnak meg.
2011. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak enyhén van tájszólásod írásban. Hol beszélnek így?
2011. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!