Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megért engemet? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megért engemet? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap megtörtént az, amit soha nem szerettem volna!5 eve vagyunk együtt a párommal, de nemrég képbe jött egy harmadik, aki tisztára elvette az eszem és én azt hittem, hogy ő vele kell már lennem!Tegnap találkoztunk, történt egy csók(de csak ennyi)!Ha nem találkoztunk volna akkor mindig az lett volna bennem, hogy szerelmes vagyok belé,de igy mivel megtortént rájöttem, hogy nem is és letudom zárni és nem fog ő az eszembe járni!!!Úgy érzem ennek megkellett történnie, hogy tudjam nem az amire gondolok, tehat nem vagyok bele szerelmes!!
2011. szept. 6. 10:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5 éves, jól működő kapcsolatot otthagyni azért, mert valaki tetszik, gusztustalanság, már bocs! Remélem beülsz majd a két szék közé!
2011. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez már jóval több volt, mint tetszés!
2011. szept. 6. 10:47
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

Most írja, hogy egy csók volt csak...

És láthatólag érzelemmentes csók.

Ergo semmit sem jelent.

Nálam ez már megcsalás, de hozzá kell tegyem sosem volt még fél évnél hosszabb kapcsolatm.

Most egy 5 éves kapcsolatba a te esetedben a csók belefér.

Szerintem....

2011. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
De ha ugyérzed, hogy le tudod zárni ,és nem ofg többé előjöni a fejedbe akkor belefér, ha rajta fantáziálsz naphosszat, akkor nem.
2011. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Megérteni megtudlak és a te dolgod is mit csinálsz. Ez akkor is hűtlenség még, ha nem vagy szerelmes belé, se csóknál több se volt. Volt egy csók amit nem kellett volna. Lehet ez mentett meg téged egy rosszabb helyzettől, de legközelebb maradj észnél. És mi van, ha a csók után jobban fog nyomulni a srác? Jobban befűz? Akkor mi lesz? Nem volt helyes mit csináltál szerintem. Hogy mégjobban megkönnyebbülj, ha már azért találkoztál a sráccal akor mond el a párodnak is! Ugyan ezt is amit ide leírtál. Ha téged komolyan szeret a párod akkor ezt meg kell, hogy értse és nem fog elhagyni!! Ha szeret téged. Mondd el neki mi volt.
2011. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
...a párom már egyszer megcsalt,de ö nem csak csókkal!Ez nem visszadás volt, hanem tudnom kellett,mert úgy éreztem h beleszerettem a masik srácba, de nem inkább jóval az ellenkezője!!!Ha nem történt volna meg még mindig azt hinnem, h belé szerettem!!
2011. szept. 6. 10:52
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem a pasiba voltál szerelmes. Jött egy pasi, aki iránt vágyat (szexuális vonzalmat) éreztél, magadban kiszínezted a pasit, felruháztad nem létező tulajdonságokkal, és abba szerettél bele. A vágy beteljesülése a vágy halála. Te meg rájöttél, hogy a valóság nem olyan izgi, mint amit "megálmodtál".


Nem baj, hogy van vágy, de az baj, ha nem tudod kordában tartani. Nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatodnak, és nem azért, mert megcsaltad a párodat, hanem azért, mert nem véletlenül vágytál másra, és nem véletlen, hogy nem tudtál ellenállni. Most még lehet takargatni az igazságot, de nem sokáig: ki fog derülni, hogy nem működik tovább.

2011. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
100 százalékosan letudom zárni,ez a találkozás segített ebben,inkább eltaszított, mint vonzott volna!!!
2011. szept. 6. 10:54
 9/25 A kérdező kommentje:
...nem szexuális vonzalom volt!!!
2011. szept. 6. 10:56
 10/25 anonim ***** válasza:
10:54 nem azért, de nem értek veled egyet az utolsó mondataiddal. Ha valaki rájön az azt jelenti, hogy rájött!XD Mi emberek változunk, tudod?
2011. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!