Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez? Mit tegyek? Van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mit tegyek? Van valaki aki megért?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járok egy lánnyal és még egyszer sem csaltam meg. A legfurább hogy nem is akarom, és nem is tudnám megtenni. Korábban sok lánnyal voltam, a hódítás volt a lételemem. Jól éreztem magam. Úgy érzem most oda lett a szabadságom. Ez nálam elvi kérdés. Azon gondolkodom hogy elcseszem a kapcsolatot, hogy újra a régi életemet élhessem. De ez a lány annyira más mint az eddigiek.
2011. szept. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
"A hang a fejedben a jó barátod.."
2011. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Netán szerelem???
2011. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de akkor már oda lesz a szabadságom is? Jól éreztem magam kötöttségek nélkül. Mi lesz ha egyszer csak azon kapom magam hogy családom van? Még csak 27 éves vagyok.
2011. szept. 11. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha vele maradsz mondhatjuk hogy emberi útra térsz, de ha elcseszed akkor egy f@aszszopó vagy
2011. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

úha! nehéz ügy. mérlegelj: megéri elveszteni a lányt, azért mert "jaj, oda a szabadságom"? ha úgy gondolod megéri, akkor ennyi.

nyilván nehéz átállni, szerintem azért próbáld meg. pár hónapja vagytok együtt, ne pánikolj, a családalapítás még a hölgy fejében is odébb van, hidd el:) élezd, hogy találtál egy számodra különleges lányt, élvezd a randikat, az együttléteket, űzd el ezeket a gondolatokat. nőzni tudsz 35 évesen is, de lehet baromira bánni fogod, ha ezt a nőt hagyod elmenni.

2011. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most én döntsem el hogy normális kapcsolatban akarod leélni az életed, szeretetben vagy csak össze-vissza k.félve, megtartva a SZABADSÁGOD???

Sztem az előbbi...én olyan típus vagyok és arra szavazok. Ennyi.

Amúgy sztem vad idegen emberek nemfognak sokat segíteni neked. A szüleid, a barátaid kellene megkérdezni, hogy szerintük érett vagy-e egy komoly kapcsolatra, ami lehet családalapításba "torkollik". De legelőször magadban kéne letisztáznod, hogy neked mi kell. A puncik vagy egy társ.

2011. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!