Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megért valaki? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megért valaki? Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok de nem találok megfelelő társat aki elfogad olyannak, mint amilyen lettem. Nehezen viselik el a felfogásom.

Más vagyok mint az átlag.

Abban, hogy nekem nem az vágyam, hogy minden hétvégén fetrengjek a piától,

nem tartom a 'fűvet jó dolognak.


Fiú barátaim vannak/voltak többnyire.

2 fiú barátom meghalt drog miatt.

1 fiú barátom meghalt balesetben.

1 „szerelmem” heroinozott, állítása szerint 3szor.

Ezek a dolgok megviseltek, nagyon, nem is fogom részletezni.


Amikor kicsi voltam papám vert ha részeg volt, faágakkal ütött.

Bennem maradt ez a sok rossz, engem nem pörget az ha buli van, piálni kell..

Én jól tudom magam érezni alkohol nélkül, laza vagyok, barátságos.

A pasim nem ilyen, neki kell a pia..persze 3 sör után azt se tudja hol van..

Rohadtul zavar, a fűvel legalább már nem él.

Én megmondtam neki az elején, soha többet nem kell nekem "fűves” pasi.

Akkor megmondta, hogy ő nem függő, nem kell aggodnom, nem fog élni vele.

Tartja a szavát.

Volt két durva nyaram, amikor 3 hónap alatt heti kétszer ereszd el a hajam volt..

Nagyon sokat ittam és nagyon kész voltam, de elmúlott az az időszak.

Hogyan értessem meg vele, hogy rosszul esik ha ő részeg?

Belefér, hogy havi egyszer-kétszer, de sokat dolgozik, alig vagyunk együtt, értelmesebb dolgot is csinálhatnák, mint ami az ő ötlete.. "igyunk” nekem ez nem kell és nem is iszok..


2011. febr. 5. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni megértetni vele, sajnos. Te már kinőttél ebből ő még nem. Egyszer-kétszer oké, ha elmegy inni valaki, de matt részegre nem feltétlenül kell leinnia magát. Ezt a pasik nehezen látják be, majd ahogy öregszik ő is rájön.
2011. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is alkoholista volt az apám utáltam lehet emiatt is én nem tudok alkoholt inni és utálom azokat akik csak piával érzik jól magukat. Vigyázz a barátodal ha már most így iszik belőle is könnyen lehet alkoholista.

Én a helyedben mondjuk már most elhagynám keresnék egy alkoholmentes srácot mert tudod olyanok is vannak.

2011. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
rosszul választottál.
2011. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos neked nincs könnyű sorsod. És mivel apukád ilyen volt, akaratlanul is az ilyen pasikba fogsz belebotlani, mindaddig amíg nem tudatosítod magadban, hogy az amit apukád művelt veled gyerekkorodban nem a te hibád. Sajnos az önbizalomhiány ennek a sok traumának a következménye.

El kell fogadd magad olyannak amilyen vagy. Ha megnő az önbizalmad, valódi nővé válasz, akkor majd észreveszed, hogy léteznek olyan fiúk is a világon, akik nem úgy viselkednek, mint a jelenlegi barátod. Pl. én sem iszom halálra magam minden héten, sőt...

Be kell látnod, hogy ez így nem jó, és bár nehéz kitörni onnan, amilyen vagy, sikerülhet. Ha van rá lehetőséged menj el pszichológushoz is, sokat segíthet neked.

Mindenképpen változtass az életeden, ne törődj bele, hogy mindig ivós barátaid vannak. Első lépésben beszélj a jelenlegi barátoddal, mondd el neki mit érzel, és miért. Ha nem változik, nem érti meg, hagyd ott, bár szerintem megértene, mert abbahagyta a füvet is miattad.

2011. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem tisztázod magadban, hogy mik a valódi igényeid, milyen életet nem akarsz élni, milyen embereket akarsz elkerülni, addig bizony ugyanezeket a hibákat fogod elkövetni. Ugyanis nagyon sok tekintetben azt az életutat követjük, amelyikkel gyerekkorunkban találkoztunk.
2011. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Eloszor beszelgess vele,de csak amikor jozan. Ha tenyleg szeret akkor megerti hogy neked a sok ivassal nem tesz jot, es csokkenti az adagot. Ha nem akarja csokkenteni az adagot hagyd ott. Hiszen gondolom neked olyan pasi kell aki szeret. Meg fiatal vagy, eljon neked is meg a nagy O . :) De a beszelgetest tenyleg vidd vegig vele, es meseld el a fajdalmas multadat ( egyebkent nem hiszem el hogy apukad ilyesmiket csinalt veled, tenyleg csak sajnalni tudlak =( ) Esetleg amikor reszeg vedd fel videora es azutan amiutan kijozanodott mutasd meg neki. Nezze meg hogy milyen goromba amikor reszeg. Ha lassa , es belassa hogy miket csinal az alkohol vele, es probal de nem tud leszokni akkor segits neki. Adagoljatok be ... egy napra egy kis poharral ha megisz gondolom neki sem es neked sem art. Sok szerencset =)
2011. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, és számomra sem szórakozás az, amikor arra sem emlékszel, hogy mi volt előző éjjel.

A gond csak az, hogy Te a leírtak alapján nagyon is az ilyen pasikhoz vonzódsz. Lehet, hogy nem tudatosan, és ebzt később alaposan megszívod, de mégis csak hozzájuk vonzódsz. Van egy heroinista pasid, két barátod meghalt a drogtól... egy szóval olyan körökben mozogsz, ahol általános a pia meg a drog. Ameddig ez így van, már bocs, ezt nem piszkálásból mondom, ne is reméld, hogy egy józan életű, hozzád hasonló pasival hoz össze a sors...

2011. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

14:52 -


Nincs önbizalomhiányom, tudom milyen vagyok és korrekt embernek érzem magam,

rendes lány vagyok pedig anyu nem foglalkozott velem, nem volt vmi hüha neveltetésben részem,

de én önálló típus vagyok, 5 éve külön élek.

Szeretnék megismerni olyan pasit akit nem érdekel az alkohol, de nem találok ilyet..

Nehéz eset vagyok és válogatós.

Én elmondtam neki, mit érzek, de szerinte maradi vagyok..

2011. febr. 5. 15:06
 10/11 A kérdező kommentje:

A heroinos dolog 6 évvel ezelőtt volt kb.


A jelenlegi párom nem iszik rendszeresen,

de tudom, hogy mennyire vágyik rá, hogy heti szinten egyszer berúgjon.. engem ez zavar, nem akarom, hogy ezt "tegye"

2011. febr. 5. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!