Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megért engemet? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megért engemet? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap megtörtént az, amit soha nem szerettem volna!5 eve vagyunk együtt a párommal, de nemrég képbe jött egy harmadik, aki tisztára elvette az eszem és én azt hittem, hogy ő vele kell már lennem!Tegnap találkoztunk, történt egy csók(de csak ennyi)!Ha nem találkoztunk volna akkor mindig az lett volna bennem, hogy szerelmes vagyok belé,de igy mivel megtortént rájöttem, hogy nem is és letudom zárni és nem fog ő az eszembe járni!!!Úgy érzem ennek megkellett történnie, hogy tudjam nem az amire gondolok, tehat nem vagyok bele szerelmes!!
2011. szept. 6. 10:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

megcsalt a párod, és te vele maradtál....ezekután egy szót se szólhatna, ha holnapra kitennéd a szűrét, ugyhogy szerintem csak örüljön hogy csak csók volt.


Te meg naív vagy, mert aki egyzser megcsal, máskor is megfog, ha alkalma lesz rá, mivel az elsőt is megbocsátottad.....

2011. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Minden okkal történik. Most megtapasztalhattad, mit érzett a párod, amikor megcsalt. Talán azért kellett átélned ezt, h meg tudj bocsájtani neki. Beszéld meg a pároddal őszintén, és tanuljatok az esetből. Ha szeret, nem hagy el.
2011. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"megcsalt a párod, és te vele maradtál....ezekután egy szót se szólhatna, ha holnapra kitennéd a szűrét, ugyhogy szerintem csak örüljön hogy csak csók volt."


Ha valakit szeretünk megbocsájtunk és nem dobjuk el magunktól, de mivel te ilyet még nem éltél át ezért butaság volt ilyet írnod. Egy igazi kapcsolatban nem az a fontos hogyan tegyük ki a másik szűrét hanem az hogyan tartsuk meg. Majd, ha felnősz rájösz:)

2011. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
...biztosra tudom, hogy nem csalna már meg!Velem képzeli el a jövőjét!Nagyon szerelmes belém,nemsokára babát akar tőlem!!
2011. szept. 6. 11:05
 15/25 anonim ***** válasza:
Egyszer ez velem is megtörtént, és a következménye is az lett, hogy rájöttem, mennyire más színben láttam a srácot a csók előtt. Mélységesen megbántam az egészet. Én megértelek téged, tudom, milyen az, amikor az ember lányát cserben hagyja az esze.
2011. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

73 as....

Nemtudom, lehet hogy igazad van.

Most szerelmes vagyok, életemben eddig a legjobban. Ezt a szerelmet viszonozzák is, megbolondulunk egymásért.

Friss a kapcsolat, ezt hozzá kell tegyem, nincs fél éves, de attól tartok ha megcsalna, vagy ha én csalnám meg őt gondolkodás nélkül dobnánk a másikat, ha belerokkannánk lelkileg akkor is. Féltékenység is megvan, ugyanakkor a bizalom is mindkét részről, mégis ugyérezzük mindketten, és meg is beszéltük, hogy a megcsalás egyszerűen nem fér bele....

2011. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
...tudom, hogy megcsaltam,de meg kellett történnie!Most is csak róla álmodoznék, Fölöslegesen!!!!
2011. szept. 6. 11:15
 18/25 anonim ***** válasza:
Meg kellett történnie a megcsalásnak^^ Ez olyan édes:) Ha te mondod elhiszem. Ám 11:10 talán a féltékenység ami miatt gondolod így. Jártam abban a cípőben mint te csak annyi különbség, hogy nem voltam rá sose féltékeny. Megtörtént az, hogy megcsalt akibe szerelmes voltam és mégis vele akartam lenni továbbra is, mert továbbra is szerettem őt. Pedig én is azt mondtam, hogy ha megcsal akkor vége. Van aki szakít és van aki nem. Én úgy vagyok vele, hogy ha szeretem akkor megbocsájtom.
2011. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

És láthatólag érzelemmentes csók.

Ergo semmit sem jelent.



Kedves válaszoló. Ha elmegyek k_rvázni az is érzelemmentes "ergo" nem megcsalás.

2011. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
utolsó ott a pont:D
2011. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!