Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e itt olyan, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan, aki soha nem kételkedett a párjában, nem volt soha féltékeny rá, tökéletesen megbízik benne?

Figyelt kérdés
Ha van, mennyi ideje vagytok együtt?
2011. szept. 2. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ilyen, és nem is lesz és aki mégis ezt állítja az hazudik, vagy nem is érdekli hogy mi lesz kettőjükkel, azaz nem szereti a párját.20/l
2011. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Márpedig én úgy vagyok, hogy soha nem kételkedtem benne, 100% megbízunk egymásban. Féltékeny voltam, de semmi okom nem volt, pl. ilyen apróságok, hogy a páromat megbámulták utcán. Csak azért tettem fel a kérdést, mert elég sok kérdés szól itt a bizalmatlanságról...
2011. szept. 2. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A normális kapcsolatnak ilyennek kéne lennie. Sajnos viszont alig van ilyen.
2011. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
túúúl törékeny az a bizalom dolog:Sja és am ásikmeg hogy ha valaki még egy picit se féltékeny és 100%ig megbizik magyarul ez egyenlő a le se szarjával akkor az már nem jó kapcsolat de a teeseted egy egész jónak igérkező hogy erős bizalom de van fétékenység egy pici ami szimulálja hogy jó a kapcsolat vagyis bizonyitja
2011. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást, ő a mindenem, de valójában a megcsalás témája sose merült fel komolyan, csak hülyéskedés szintjén: pl. van amikor elröhögjük, hogy nálunk a megcsalás sem mehetne könnyen, ugyanis együtt lakunk,tudjuk egymásnak minden jelszavát,közös barátok stb. Egyikünk sem féltékeny típus olyan szinten, hogy kutassunk egymás dolgaiban, teszem fel ne engedjen el bulizni a barátnőimmel, mint egyes pasik megteszik. Az már a bizalmatlanság jele szerintem.
2011. szept. 2. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egy valaki kell, aki tönkreteszi a bizalmadat és utána soha többet
2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység természetes dolog. Ez jelzi, hogy szereted, félted a párodat. Na persze nem arra a féltékenységre gondolok, amikor egymás után kémkednek a felek.
2011. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretjük egymást a párommal, ő az első férfi akiben teljesen megbízok, sose csalna meg, nincs is oka rá, hisz jó a szex vele, nem hanyagoljuk el egymást. Teszek is róla, hogy jó nézzek ki, nem tunyultam el, csak azért mert párom van, inkább motivál, hogy sportoljak, csinos legyek(büszke is rám). Több mint 3 éve vagyunk együtt, 3 éve, pedig együtt is élünk. Az első válaszoló pedig még nem találta meg az ,,igazit".

25N

2011. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 4 évig voltam együtt az előző pasimmal és tényleg soha nem kételkedtem benne. Ő nem az a típus egyszerűen, aki tudná vállalni a megcsalással járó stresszt, szóval tudtam, hogyha esetleg megtetszene neki valaki más, akkor is előbb szakítana és utána se jönne rögtön össze a másik lánnyal. De ettől meg nemigazán kellett félnem, hiszen nem kereste az elkalmakat, hogy másik lányokkal ismerkedjen, csak olyanokkal találkozott, akik vagy régi barátai, vagy énis ismertem őket, és soha nem titkolózott...

Mondjuk amúgy sem vagyok az a féltékeny típus, mert énis ha együtt vagyok valakivel, akkor nem véletlenül vagyok pont vele, beteg dolog lenne, ha még mellette mást keresnék...

De ugye azt mondják, hogy az nem bízik másban, aki önmagában sem bízik, és én hiszek ebben, hogy a féltékenységet mindenképpen valami önbizalomhiány vagy az ember belső lelki egyensúlyának felborulása okozza és olyan, mint egy betegség...

2011. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!