Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan kapcsolat, amelyben mindkét fél tökéletesen kiegészíti egymást, egyik a másiknak tökéletesen a "másik fele"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valahol a világban biztosan van még egy olyan fiú/lány, aki tökéletesen olyan, mint én. Nyilván ezt a valakit elképesztően nehéz megtalálni, és igazából nem is vállalkoznék rá. Rendben, hogy mindenki a legjobbra, a tökéletesre törekszik, de azt könnyen be lehet látni, hogy gyakorlatilag lehetetlen a dolog megtalálni azt, aki semmiben sem tér el tőlünk. Tehát mindenképpen kompromisszumokat kell kötni. Egy ilyen partnerrel eléldegél az ember, kinek hogyan megy több kevesebb sikerrel, vannak veszekedések, stb. Na de mi lenne a helyzet egy olyan kapcsolatban, ahol mindkét ember a másik "másolata"? Szerintetek működhet?
2010. aug. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hívják homoszexualitásnak.
2010. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nielindi ***** válasza:
én nem szeretnék ilyen 'tökéletes' párt. egy idö után unalmas lenne.
2010. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez enm lenne j.mert pl én pesszimista vagyok és nekem egy optimista emberre van szükségem h.nézne ki ha mindketten öngyilkosok lennénk.Szóval ez nem jó, vannak tulajdonságok amikben előnyös ha egyeztek,de az h. 100%-san azt kétlem h. hosszú távon előnyös lenne.Persze ez igaz a teljesen ellentétekre is, akik iegészítik egymást,mert kellenek ellentétek,de pl ha én imádom a macskákat de a párom utálja akkor abból sok balhé lenne.
2010. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D Ez aranyos... szerencsére mi mindketten utáljuk a macskákat. :D Homoszexualitás? Valamit nagyon félreérthettél kedves kolléga.
2010. aug. 5. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, aki tökéletesen olyan mint te az nyilván veled egynemű. Másképp nemigen lehet olyan mint te, mert egyikőtök például menstruál, ami az eltérő fiziológia eredménye, másrészt ez együtt jár a különböző hormonokkal és hormonszintekkel ami bőven kihat a gondolkodásra.
2010. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!