Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet csak az egómnak fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csak az egómnak fontos ez a kapcsolat és férfi?

Figyelt kérdés

nem túl jó a kapcsolatunk, de úgy érzem nekem csak addig fontos az egész míg én kerülök ki jól az egészből. nem tudom jól leírni de például ha nem keres ideges vagyok, majd ha keres vagy úgy alakul hogy ő teper jobban utánam nem érdekel. sokszor mikor vele vagyok úgy érzem mit keresek én mellette meg de idegesít ez meg az benne, máshol jár az agyam.

lehet csak az egómnak kell az egész?


2011. nov. 24. 16:39
 1/4 anonim válasza:

Igen.


Egy hülye p!csa vagy.

2011. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, valószínű nem a férfi érdekel, hanem az a megerősítés, hogy kellesz neki. De így nincs értelem fenntartani egy kapcsolatot, mert megbántod őt is, és ha együtt vagytok, akkor sem azt érzed, hogy milyen jó, hogy jól elvagytok, hanem nem érdekel az egész.

Valószínű nem ő az a férfi, aki a legjobbat hozza ki belőled, és te sem őbelőle.


El kéne őt engedned, hogy mindketten olyan párt találhassatok, akivel egy hullámhosszon vagytok és szívből szeretitek egymást.

2011. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te oszcillálsz! :)
2011. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos,viszont totál egyedül nem akarsz lenni.
2011. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!