Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan fiúval komolyabb kapcsolat céljából akinek csak egy heréje van?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt (19 évesen) egy hirtelen jött betegség miatt el kellett távolítani a bal herémet, azóta szerencsére egészséges vagyok, nincs semmi problémám, a szex is rendesen működik, és a korábbi barátnőm se hagyott el. Mostanában elgondolkodtatott a kérdés, hogy ha esetleg rosszul alakulnának a dolgok a barátnőmmel lenne-e esélyem így új normális, tartós kapcsolatot létesíteni?
2011. nov. 21. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vígaszból mondom, sem sajnálatból: összejönnék vele, igen.
2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én igen. :)

Ez legyen a legkisebb gond..

2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát még sose kérdeztem meg egy randin se a sráctól hogy hány heréje van, cseppet sem érdekel.
2011. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia nekem meg van mind a kettő de ha én lennék a helyedben engem nem zavarna hogy egy van!!szerintem egyel is tökéletesen müködik a ceruza:)
2011. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, nem a herédbe kell beleszeretnie!
2011. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
VAN AKINEK KÉT HERÉJE IS VAN??? :O
2011. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az exemnek viszérműtétet hajtottak végre a farkán.

Nem igazán zavart.

2011. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatnak indul és már ott tartunk, hogy találkozom a heréivel, akkor nem fog érdekelni hány van neki. Lehet észre sem veszem. :D


A barátomnak is műtötték a farkát, de először nem is vettem észre a heget.

2011. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 wiWell ***** válasza:
Persze, de honnan tudnám már az elején, hogy csak egy van neked. Amúgy meg úgyse tudok kettoig elszámolni, szóval észre se venném...
2011. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ezio89 ***** válasza:
Nem Stereo-ba hanem csak Mono-ba fogtok sexelni
2011. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!