Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tökéletesen tiszta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tökéletesen tiszta az arcbőröm, van rajtam súlyfelesleg, hogy lehet hogy mégis tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés
Engem zavarnak ezek a dolgok,a fiúk miért nem látják? :/
2011. máj. 29. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert biztosan olyan kisugárzásod van,ami tetszik nekik:)
2011. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái. Senki sem tökéletes. Ha az összkép és a kisugárzásod olyan, akkor vonzod a fiúkat.
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tiszta az arcbőröm. De ápolom. Én is molett vagyok, de sokak szerint jól áll nekem, mert arányosan hízok. És érdekes, mindig van valakim. Vagyis, most éppen két hónapja nem, de volt amikor két kapcsolat között 3 hét telt el... Nem hittem én se, hogy valaha lesz valakim, de mégis. Azt mondták, eltúlzom a dolgot. Szép az arcom, az alakom se rémes, mondták, hogy lehetne önbizalmam:D
2011. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak két kis hiba, senki sem tökéletes! Valószínűleg a kisugárzásod, az összeképed tetszik a fiúknak, amit te "belülről" lehet, hogy nem látsz. :)
2011. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!