Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek lehet valaki jó pasi attól, hogy van rajta egy pár kiló súlyfelesleg?

Figyelt kérdés
Magam miatt teszem fel a kérdést, mivel nem vagyok vékony, de kövér sem (180 cm magas vagyok, és 85 kiló). Arcra szerintem átlagos vagyok, a öltözködésemre odafigyelek. Ettől független valahogy mégsem vesznek észre a lányok, kíváncsi vagyok, hogy ez a testalkatom miatt lehet-e. Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. júl. 26. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdésed kifejezetten a testalkatodra irányul ezért kép nélkül nem tudom eldönteni.

17/L

2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képpel többre mennénk, de így látatlanban azt tudom mondani, hogy igen, lehet valaki úgy is jó pasi, de akkor kell, hogy valami más különleges legyen rajta (szeme, arca, akármi).
2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Holnap töltök fel képet. Jelenleg sajna nem tudok, mivel nincs aki lefotózzon. :S
2011. júl. 26. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Naná,hogy lehet.Nekem kifejezetten bejön,a páromnak is van kis felesleg,de szerintem ő így jó és nem is szeretném,ha megválna ettől a néhány kilotól :)
2011. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a pár kiló nem hiszem, hogy zavaró lenne. Engem legalábbis biztos nem érdekelne, ha amúgy bejön a pasi, és jól kijövünk ez a legkevesebb.
2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én párom 185 cm és 95 kg... IMÁDOM!!!! Ő a mindenem. 25/L
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!